SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka uwag

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4335

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ja darzę szacunkiem każdego człowieka jakiego widzę po raz pierwszy"

a skąd wiesz czy nie jest pedofilem, zabójcą, gwałcicielem, oszustem matrymonialnym %)?!

chłopaku masz 18 lat, nie rzucaj się boś jeszcze kijanka i o życiu wiesz niewiele, nie próbuj pouczać ludzi którzy są od ciebie starsi i na forum osiągnęli praktycznie najwyzsze stanowiska, poprzez swoją pracę i ogromną wiedzę.

Forum jest dla ludzi , tu jedynie musze sie z tobą zgodzić, mam jednak jedno ale, to forum nie jest dla wszystkich ludzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
a sio mi od Pepusia *:
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwróciłem uwagę na kilka spraw które WG. MNIE nie są do końca ok. Jest to po prostu sygnał od jednego z userów. Pomyśl, jaki miałbym interes aby pisać coś wg. mnie bez sensu. Jeśli
stoję sobie z kumplami i śmieją się oni z kogoś to nie rzucam się na nich z pięściami. Tak samo ty nie dostrzeżesz (albo będzie Ci trudniej) wady u ludzi których sam na modów nominowałeś. Jeśli jesteś inteligentnym człowiekiem to się ze mną zgodzisz, że trudniej jest u np. kumpli dostrzec wady i nieodpowiednie zachowania. Ktoś tu napisał, że próbuję krzykiem komuś zaimponować. Gdyby tak było nie pisałbym takich textów, tylko coś w rodzaju "******l się gnoju". Co do moich uwag to doskonale widać to na przykładzie tego topicu. Wykorzystujesz swoją "władzę" i kasujesz moje wypowiedzi, a inni moderatorzy bardzo Ci pomagają, aby, mnie "przekrzyczeć". Nie musisz mi tu przyznawać racji, ale jako człowiek inteligentny (co wywnioskowałem po twoich wypowiedziach) mógłbyś napisać co naprawdę o tym myślisz i odnieść się do pytania w wypowiedzi którą skasowałeś. Swoją drogą swoje zdanie mieć mogę, a moja krytyka była wg. mnie konstruktywna. Co do zarzutów o mój wiek to nie będę ich odpierał bo są śmieszne :)
Skoro to forum "nie jest dla wszystkich ludzi", to ok (zrozumiałem aluzję, bez obaw).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Co do zarzutów o mój wiek to nie będę ich odpierał bo są śmieszne :)"

dlaczego?
uważasz, że możesz doradzać ludziom, którzy więcej w życiu przeżyli, mają dużo większe doświadczenie z każdym aspekcie życia?

patrząc na siebie nawet z przed roku i moje zachowanie, zastanawiam się często jak mogłem być tak głupi i robić takie rzeczy. A gdy byłem w twoim wieku też byłem takim szczekaczem, młodość ma swoje prawa, w pewnym sensie cię rozumiem, ale za kilka lat będziesz się śmiał z tego co robiłeś...

Ucz się od starszych ludzi, z większą wiedzą i możliwościami.

Nie chce jakoś słodzić moderatom, bo sam nim jestem, ale aby się tu znaleźć nie wystarczy odpowiednia wiedza, potrzebne są setki innych, ważnych cech charakteru oraz również inteligencja.


Jeżeli dalej jesteś przekonany, że na świecie panuje równość to zapomnij o tym, bo tego nigdy nie było i nie będzie, nie spodziewaj się również tego na SFD... Tak jest świat zbudowany i pamiętaj "kijem Wisły nie zawrócisz"...

próbujesz manipulować faktami i wmawiać innym swoje bezpodstawne racje, kreaując sobie jakieś głupie (za przeproszeniem) tezy, typu: "skasowałeś moją wypowiedź, więc przyznajesz mi rację"...

troche pokory człowieku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego właśnie oczekiwałem. Przyznania się do tego, że na forum moderatorzy mogą sobie pozwolić na więcej pisząc teksty. Skoro już jest to ustalone to uważam iż jest to nie fair. Co do "skasowałeś mój text więc przyznałeś mi rację" to nadal tak uważam. W tej wypowiedzi padło pytanie na które dopiero Ty dałeś mi odpowiedź. Nie wiem dlaczego banan tego nie przyznał. Uważam poza tym, że wiek 18 lat pozwala już u pewnych osób na spojrzeć "trzeźwo" na świat i wyrobić sobie poglądy na pewne tematy, mało tego, uważam że to właśnie w tym wieku są one najodpowiedniejsze. Ja uważam teraz że wszyscy powinni mieć równe prawa. Pewnie kiedyś życie to zweryfikuje :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po przeczytaniu tego :
"choć moim zdaniem powinieneś popracować nad... twarzą :D"

stwierdzam że jesteś zwykłym, zmanierowanych i wychuchanym przez rodziców gówniarzem, i żałuje że z tobą dyskutowałem...

wymagasz od innych kultury, wrzucasz jakieś powalone tezy, a sam prezentujesz poziom 10 letniego dziecka

szkoda czasu na dyskusje z człowiekiem bez kultury...

a Bananowi i Pepisowi gratuluje cierpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Uważam poza tym, że wiek 18 lat pozwala już u pewnych osób na spojrzeć "trzeźwo" na świat i wyrobić sobie poglądy na pewne tematy, mało tego, uważam że to właśnie w tym wieku są one najodpowiedniejsze"

większość młodych ludzi, którzy utrzymywani są przez rodziców, nie mają poważnych problemów, nie wiedzą co to walka o pieniądz, stanowisko, walka o szacunek, myślą tak jak ty. Nie przejmuj się to mija prędzej czy później.

normalnie po twojej wypowiedzi bym wpisał jako komentarz: "buhahahhahahaha", bo to naprawdę brednie, ale coś mnie wzięło na dyskusje i chęć nakierowania cię na właściwą drogę

życie cię zweryfikuje, lepiej przestań tak myśleć i spójrz trzeźwo na świat, bo obudzisz się z ręką w nocniku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doczytaj do końca. Przeprosiłem już BL i przyznałem się do winy.
Gdybym chciał to bym tego nie zrobił. Myślę, że to świadczy o moim poziomie kultury.

PS:
Swoją drogą Ty jesteś ode mnie tylko 3 lata starszy :), a mimo to od razu wiedziałeś o co mi chodzi. Skoro banan przez tyle czasu się nie domyślił to Twój argument o wieku uważam za odparty :)

PS2:
Masz 22 lata, a piszesz rozsądniej niż wszyscy tutaj. Nie wyłączając mnie :) SOG


Zmieniony przez - IronBull w dniu 2008-09-14 19:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Skoro banan przez tyle czasu się nie domyślił to Twój argument o wieku uważam za odparty :)

Słuchaj, było miło ale jeszcze jeden bezsensowny post w moja strone i koncze tą jałową dyskusję (o ile mozna to nazwać dyskusją).
Nie pisz bredni na mój temat, bo to ostatnia rzecz jaką zamierzam tutaj tolerować dzieciaku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ban systemowy, czy cos takiego ^^

Następny temat

ban na spam w dopingu!!!!

WHEY premium