SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ban na spam w dopingu!!!!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uwaga nie kasowac,temat zalozony za specjalnym zezowleniem!

temat zakladam specjalnie w tym dziale bo nie jest to propozycja, zazalenie czy prosba ,
to jest wytkniecie bledu dlatego jest w administracji

ok, to jedziemy, pan administrator postanowil zamknac spam w dopingu,dajac przy okazji bany na prawo i lewo,ale zrobil to z glowa, ban na 24 godziny mozna przelknac ale ban na kilka lat jak zrobil to moderator 50dollars to jest przegiecie.

wszyscy rozumiemy ze sprawa zostanie wyjasniona ale chcemy tez uczestniczyc w tych waszych "wyjasnieniach" w OS
chyba forum tworza forumowicze i wy modzi jestesie dla nas a nie my dla was,czasami wam woda sodowa uderza do glowy ale jestm to w stanie zrozumiec,

szacunek sie nalezy kazdemu,czy jest modem,boldem czy zwyklym szarym uzytkownikiem
spam doping to bylo cos na ksztalt tablicy w highparku-kazdy pisal co mu sie podobalo,nieraz tam jechalismy na modow czy nawet na mateo i nikt nigdy sie nie obrazal,
nagle wpada mod z dzialu galeria zdjec ktory soba nic nie reprezentuje,i dawno powinno sie mu sciagnac status moda bo tylko swoja osoba ze tak sie brzydko wyraze wkurvia wszystkich dookola,
daje bany piszac numer strony w spamie
i niki uzytkownikow,
nastepnie pewnie sie pozalil w OS i nagle wpada banan i zamyka spam.
cos tu jest nie tak,skoro wszyscy maja problem z jednym modem to moze lepiej tego moda zmienic na innego i bedzie spokoj czyz nie?
po co tracic wielu wartosciowych uzytkownikow,nie lepiej wyyebac na zbity ryj jednego moda trutnia ktory nic nie wnosi wartosciowego?
wiem wiem zaraz elite napisze ze ja tez nic nigdy nie napisalem wartosciowego bo juz mi to wytknol i lubi kasowac moje wypowiedzi
,nie spamuje w powaznych tematach a ze nie doradzam jak to on lubi robic to jest moja osobista sprawa,wielu chlopaka pomoglem moze nie tak ze to widac bylo na forum ale pomoglem

to by bylo na tyle mam nadzieje ze sie tu bedziemy wypowiadac bez zbednych klotni i obrazania siebie nawazajem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
nie mam zamiaru sie mieszac w te wasze wasnie ale jak czytam o tych wielkich stratach to....

kogo na mysli masz wartosciowego??????

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-09-15 03:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zle mnie zrozumiales elite,nie chodzilo mi o bany dla uzytkownikow,nie raz i nie dwa kogos zabanowano,raczej chodzi mi o calosc,
o wszystkich ktorzy pisali w spamie,takze o ciebie,tam miedzy wierszami spamu przewijalo sie wiele ciekawych informacji,poczawszy od mody na sterydach konczac
chcesz miec same suche porady/uwagi w tamtym dziale w tematach,nie myslisz ze to bedzie nudne?
,zreszta to juz jest nudne te same tematy wlasciwie wszystko juz zostalo napisane ,moze lepiej zamknac forum i korzystac tylko z archiwum?

ale moge cie zrozumiec:kruk krukowi oka nie wykole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
glupota usuwanie spamu w dziale doping jest to miejsce spotkan ludzi , czas posmiania sie poczatowania to takie miejsce wymiany informacji ciekawostek i wielu innych rzeczach ktore tak naprawde sa po czesci wazne dla nas duzi ludzi odwiedza spam nawet elita i czasami wpisuje sie wiec znaczy ze czytaja tez.mysle w pewnym sensie ogranicza spam w innych tematach i mam wrazenie ze dzieki spamowi spam w innych topicach nie jest juz taki duzy.niemozna zapominac ze ludzie poprostu czuja potrzeby rozmowy z innymi (kolegami zza komputera) i zamykajac spam napewno bedzie tego spamu wiecej w tematach. ktos moze napisac to pojda bany no i co z tym nie wygrasz.nie zabierajcie czegos co wielu ludzi potrzebuje i jest naprawde wazne dla nich.nie pisze w swoim imieniu poniewaz nie siedze w spamie non stop niemam czasu ale bywalem i niejednokrotnie wiele ciekawych rzeczy sie pojawilo jak linki informacje czy inne glupoty.

co do dolara:
chlopak ma kompleksy pojechali mu po rajtach i nie uwazam to za cos zlego , kazdy wie ze w spoleczenstwie dziwaki zawsze maja ciezej tak juz jest.Nie jest to powod zeby banowac ludzi i zamykac spam.mysle ze chlopak zgrzal sie za bardzo i przesadzil . prawdopodobnie pracowal nad tym calym miesiace zeby ukrocic zabawe kolegom z dzialu 14. tak czy inaczej bzdura dla mnie jest to co sie stalo ,majac jakas tam wladze trzeba postepowac rozsadnie nie bezmyslnie a takie decyzje i akcje jak ta zawsze wywoluja kontrowersje . niewiem jak bylo przedtem ale teraz napewno kolega bedzie uwazany za wrzod na dupie i niebedzie lubiany przez uzytkownikow przez bycie poprostu plackiem.mam nadzieje ze nikogo nie obrazilem bo przypadkeim jutro moge wstac i dostac bana z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Spam byl i nikomu nie przeszkadzal od kiedy pamietam, a to nie jest moje pierwsze konto na forum. Jak przedmowcy juz wczesniej napisali, tematy spamowe byly swojego rodzaju czatem gdzie kazdy mogl wpasc, pogadac, posmiac sie ale tez czegos dowiedziec. Sam zreszta czesto rozmawialem tam na tematy nie-spamowe.

Uwazam ze temat byl juz tak charakterystyczny i niemal kultowy, ze jego zamkniecie jest bledem.

Co do jechania po kims czy obrazliwych tresci, imo kto chce to czyta, komu tresci niekoniecznie zawsze gornych lotów przeszkadzaja nie wchodzi i ma to gdzies. Po za tym do tej pory jakos nikomu nie przeszkadzalo co tam kto pisze bo z zasady wszystko co jest w tym temacie, trzeba traktowac z przymruzeniem.

Jesli chodzi o 50$ to juz nie ma co gadac bo temat EMO 16latka juz byl poruszany wielokrotnie i chlopak jakos ani razu nie mogl wyjsc z twarza z tych sporow. IMHO chlopak z galerii zdjec nie powinien miec takiego wplywu nie tylko na dzial 14 ale i na ogol forum bo do tego nie dorosl.

Pozdrawiam ;)

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
padly za mocne slowa, ale reakcja przypomina atak nuklearny na pszczeli ul.


PUŁKOWNIK:Jak teraz [bez spamu - przyp. tłum] będziesz żył John?

RAMBO:Z dnia na dzień


STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
no i trzeba pamietac ze

STERYDY=ŚMIERĆ

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
otoz to.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
CZzłowieku piszesz tu w takim tonie , jakbys chciał mi zasugerować iż to moja / nasza wina.
Weź się otrząsnij - bo chyba juz do konca nie ogarniasz powagi sytuacji, skoro piszesz:

" to jest wytkniecie bledu dlatego jest w administracji -> bullshit #1

"pan administrator postanowil zamknac spam w dopingu,dajac przy okazji bany na prawo i lewo," -> dałem 1 Tobie, wieć skończ prawic swoje rozumy

czasami wam woda sodowa uderza do glowy ale jestm to w stanie zrozumiec, -> bullshit #2 widać iż godzina napisania tego posta to nie było dla Ciebie dobre wyjście, bo początek to same pier.doły



" spam doping to bylo cos na ksztalt tablicy w highparku-kazdy pisal co mu sie podobalo,nieraz tam jechalismy na modow czy nawet na mateo i nikt nigdy sie nie obrazal, "

Mało mnie interesuje dział HIDEPARK - jezeli masz na mysli insomnie, bo to nie to forum. Chcecie to się tam przenieście, a za drugą część zdania dzięki, bo teraz o ile jeszcze kiedykolwiek powstanie jakis spam w dziale doping (jest to przedyskutowywane w OS) , to na pewno będzie mocniej monitorowany niż do tej pory.



po co tracic wielu wartosciowych uzytkownikow,nie lepiej wyyebac na zbity ryj jednego moda trutnia ktory nic nie wnosi wartosciowego?

j/e-lite
po przejrzeniu oceny pracy grupki tych 'wartosciowych' osób, stwierdzam iz 50$ merytorycznie wiecej, w ciagu 3 miesiecy , udzielił się niż parę osób z spam-dopingu RAZEM wziętym, wiec kolejne brednie


Na tą chwilę napisałem, sprawa jest w toku w OS,
zebrało się widzię tutaj kilka kolejnych osób - tak samo jak wczesniej w 'spamie polonusów' czy tym Waszym drugim forum (czy forum jednego z Waszych ziomali - nie interesuje mnie to , jak zwał tak zwał) - i jeden , po drugim , będzie mi/nam teraz pisał jak to ważny był spam doping, jak wiele 'ważnych' spraw było tam poruszanych, oczywsicie merytoryczne problemy również itd itp
Już po pierwszych zdaniach, które tu napisałes mialem ochote skasowac ten temat - bo w taki sposob to mozesz dyskutować, ale wlasnie w spam dopingu, a nie tutaj w dziale pisząc iż komus woda sodowa uderza do głowy, a jedynmi poszkodowanymi jestes Ty / koledzy jak np. kwiatula16, czy inni zbanowani.




" co do dolara:
chlopak ma kompleksy pojechali mu po rajtach...."


Pojechanie/pocisniecie komus - aa same bluzgi skierowane w jego stronę (nie bede wklejal postów i cytował, bo mozna wejsc w zamkniety spam post i przeczytac np. ostatnie 8-10 stron) i wjazdy na rodzine to 2 rozne sprawy.
Nie bede takich akcji tutaj tolerował.


",majac jakas tam wladze trzeba postepowac rozsadnie

Jezeli odnosisz sie do mnie (a nie do 50$ - bo bany tak czy siak były sluszne) - to ja tak wlasnie robie, jakbym chciał skasowalbym spamy w dopingu i nie pozwolił na powstanie nowych , czy to się komus podoba, czy nie.
Jednak odkad jestem tu administratorem (prawie 1,5rokU) nie musialem postepowac w ten sposob , probuje dochodzic do rozwiazania dogodnego dla obu stron. JEdnak czy w tym przypadku bedzie to mozliwe - NIE WIEM , tym bardziej jak widze takie teksty jak cytowane na poczatku kolegi jarussa, lepiej na przyszlosc nie pisz o tak poznych godzinach, bo widac iz nie do konca moze sam rozumiesz , co wypisujesz.



\ Uwazam ze temat byl juz tak charakterystyczny i niemal kultowy, ze jego zamkniecie jest bledem. "

Poki co to ja pamietam ,ze niekotrzy modzi byli za skasowanie nie raz i nie dwa tego spamu, był on - mimo tego iz poziom wiekszosc wypowiedzi to tylko wstyd (a nie powod do jakiejkolwiek dumy) dla forum. Tak wiec pisanie o spam poscie 'kultowy' jest nie na miejscu.



I na koniec po niektorych wypowiedziach w spamie w informatorze regionalnym , widze iz nawet osoby siedzace w spam - dopingu, uznaja iz to 'pojechanie' było za mocne/ostre. Tak wiec sami przyznaja mi / nam wtej chwili racje.
Na tą chwile jak napisałem juz w spam poscie - sprawa jest w toku i jezeli beda sie pojawiac podobne posty z trescia jak ten pierwszy (szcegolnie jego pierwsza polowa) to szasne na pewno nie rosną, a maleją.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-09-15 09:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
no właśnie co sie dzieje ktoś pojechał po naszym ciepłym umalowanym koledze a tu nagle ban na spam.wtf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
skoro wszyscy maja problem z jednym modem to moze lepiej tego moda zmienic na innego i bedzie spokoj czyz nie?

i tu sie zgadzam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka uwag

Następny temat

za co ban ?

Wiecej