SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań na temat mostku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 769
1. WIEK: 31
2. WAGA: 101.4
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 113
-udo: 61
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1.5roku
6. DIETA: 5tys kalorii
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 14 lat temu meta+oma bez pojęcia bez głowy bez odbloku bez niczego... Teraz od połowy listopada prop enan susta
8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 14 lat
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak / owłosione lędźwie klatka brzuch
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x5
-martwy ciąg: nie robie w lutym kontuzja lędźwi „przepuklina”
-przysiad: jak wyżej


Witam Panowie, sprawa jest dość skomplikowana... Mianowicie bardzo źle się prowadziłem przez szereg wielu wydarzeń życiowych i moj wygląd był straszny ważyłem 114kg miałem chude kończyny i wielki brzuch... Coś mnie ruszyło i chciałem zmienić wygląd i zrobić formę.. Wiec nastąpiła „redukcja” w przeciągu 7-8 miesięcy ważyłem 77kg przy tym wzroście z budowa ektomorficzna wiadomo jak to wyglądało trening wyglądał średnio nie systematyczny raz był raz nie... strasznie mnie zasuszylo nie miałem pojęcia o diecie itp znajomy mi ja ułożył... Później nastąpiło odbicie i regularne treningi po 2 miesiącach wszedłem na cykl prop 100mg e2d 30 strzałów , enan 250 e4d 30 strzałów i teraz susta 250 e3d od jakiegoś 12 tygodnia leci hcg 250ui 2x week... Estro zbijane co jakiś czas... „podsumowanie” startowałem jak anorektyk z kompleksami... Przez ten czas przytyłem około 24 kg obwód bicepsa z 33.5 wskoczył na 40 ale i tak zupełnie tego nie widać... Ale w pasie tez poszło 7-8cm... do czego zmierzam mianowicie chciałbym wejść na mostek 250 e7d i zrobić redukcje mniej więcej z głowa... Pytanie jest takie czy mogę teraz np w poniedziałek był strzał susty poczekać teraz tydzień znowu przybić, i po kilku bodajże 5 strzałach zmienić środek na cypio i tez go bic jakiś czas 250 e7d... Czy hcg dalej lecieć 250ui 2 razy week? Czuje się zmeczony wyczerpany bez motywacji i chęci do życia nie wiem czym jest to spowodowane tak jakby stany depresyjne przygnębienie itp nie poszło to wszystko tak jakbym chciał... Chciałbym teraz odpocząć przed mocniejszym cyklem na który chciałbym dać cypio deke i metę jakieś 12-13 tyg później suste i bold tez jakieś 12-13 a na koniec prop master wino na następne wakacje i zejść z cyklu... Teraz nie chce kończyć gdyż wyrzuciło mi trądzik na barkach i klatce byłem dzisiaj u dermatologa i mam izotek mówiła żeby na początek brać 10mg przez dwa tygodnie później 10/20 na zmianę dzień 10 dzień 20... żeby ze względu na bombę nie narobić biedy i przy okazji zobaczyć jak organizm toleruje lek chyba... Badania ostatnio robiłem morfo jest Ok jakiś stan zapalny i lekko podniesione monocyty ale to ze względu na stan zapalny tak mi się wydaje... Panowie wiem ze jest tutaj kilku speców z obserwowań forum wiec myśle , ze się nie zawiodę... Dodam tez , ze od pewnego czasu mam bardzo ale to bardzo stresujące dni i nerwowe... Podejrzewan ze może układ nerwowy dostał ostro i na takim mostku było by Ok jakiś czas dać odpocząć... Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 150
Dejvids666
Do końca nie jest dobrze z treningami napewno kuleje technika no i plan treningowy tez nie za specjalny jest na początku jak wariat objętościowo maksymalnie ile dam radę ćwiczyłem trening z 1.5 do 2 minut pomiędzy seriami wynosi średnio 2h... Nie mam za bardzo pojęcia dopiero się wdrażam jakieś rady porady może czy nie bardzo? Kurczę nie mam z kim porozmawiać na ten temat ale nie chce tez głowy zawracać to co chciałem wiedzieć wiem odnośnie mostku wiec teraz spróbuje te 8-10 tygodni na mostku mini redukcje zrobić dzięki za odpowiedz... Raz w tygodniu 250mg w jednym strzale bez dzielenia na 2x 125 będzie Ok rozumiem? Wiem właśnie ze nie za ciekawie to wyglada...


Wiesz, z tego co piszesz to jestem pewien ze chcesz dobrze, ale jestes trche rozbity.
To zrozumiale ze chcesz robic postepy, ale mysle ze powinienes nadrobic troche zaleglosci jak trenowac wlasciwie i dobrze sie odzywiac.
Najlepiej dla Ciebie byloby dac sobie spokoj z towarem na jakis czas, nadgonic braki i wtedy wykorzystac potencjal sterydow. Wiem jednak ze to nielatwa droga i zostaniesz na towarze wiec, raz w tyg 250, nie dzielisz dawki.
Jezeli dobrze rozumiem zwrot "redukcja mini" to podbilbys ilosc spalanych kcal przy pozostaniu na tej samej podazy. Jezeli bedziesz sumiennie (to nie znaczy 2h silowego ) trenowal i jadl jestem pewien ze przez dlugi okres nawet na mostkach tego typu bedziesz w stanie robic dobry sylwetkowy progres.

Powodzonka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 769
Jeszcze pytanie jedno odnośnie strzałów... Mianowicie cały czas bije w uda i od 3 strzalow jest opcja taka ze po każdym mam lekkie uderzenia gorąca na drugi dzień ból uda i gorączkę jeden dzień tak jakby stan zapalny 2-3 dni i mija... Czy to może być spowodowane przemęczeniem ud? I należało by atakować pośladki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
skoro bijesz ten sam srodek to może zmień na pośladki miejsce inj

redukcja i zejście w dół z saa to średni pomysł

robiłeś badania hormonalne ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 769
Łodzianin tak robie średnio co miesiąc i wcześniej trochę kulawo zbijałem teraz zbijam Twoim sposobem wiec 3x symex i 0.5 co 3 dni... Badam tylko prolaktyne i estro a morfologię tak co pół roku robie pełną... Tak tylko ze jedyne co idzie do przodu to siła minimalnie a masa prawie wcale... Tak jakby stagnacja... Myślałem żeby przyjąć 3tysiace kalorii trening 3x w tygodniu wtorek czwartek basen... Np... tak z 10-12 tygodni mostku i wtedy uderzyć po takim odpoczynku... W moim przypadku chyba nie są to jakieś kosmiczne dawki i dużo tez raczej nie potrzeba żeby utrzymać rezultaty i spalić brzuch... Ale się nie znam i nie mam pojęcia... Może być samopoczucie spowodowane silnym blokiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
wydaje mi się że źle do tego podchodzisz , jak dla mnie powinieneś zredukować ten pas i później masowac na sucho
bo patrząc po wymiarach to pas spory , chyba ze taka budowa

skoro masa nie idzie to za mało kcal

przemęczony? można pomyslec właśnie o mostku , można pomyśleć zmienić estr testa czasem to pomaga lub coś dorzucić np. trochę provironu na przykład
nie wiem jak wyglądasz tak wiec ciężko mi się odnieść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 769
Jeszcze gorzej byłem wysuszony same kości a brzuch tylko do połowy był spalony oponka minimalna była... A wyglądam tak w ogóle nie widać wymiarów tak naprawdę pomimo tego ze są takie jak podałem... A dieta wyglada tak bo tydzień temu dołożyłem trochę kcal sniadanie 200 płatków odżywka banan 60g masła orzech później 2x 125g ryzu/ makaronu po 10g oleju lnianego po 250 kury indyka itp po treningu 150 makaronu kaszy ryzu 250-300kury 30g oleju później 150 płatków z masłem orzechowym i na wieczór przed snem 200-250 g kury uważam ze taki mostek 8-12 tyg i dieta około 3 tys kcal mogłaby się sprawdzić ale tak jak mowie nie znam się... No i pytanie czy taki mostek 250mg week pare strzałów susty i zmiana na cypio jest Ok czy nie... czy nie przeszkadza zmiana estru na mostku o w ten sposób... Provironu się boje bo podobno ostro wpływa na prostatę... I nie mam zielonego pojęcia o tym leku...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
nie ma różnicy czy będzie szedł mix enan czy cypio
słabo wygląda sylwetka , musisz pokombinować z jedzeniem na pewno i stawiam tutaj ze i z treningami jest nie za dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 769
Do końca nie jest dobrze z treningami napewno kuleje technika no i plan treningowy tez nie za specjalny jest na początku jak wariat objętościowo maksymalnie ile dam radę ćwiczyłem trening z 1.5 do 2 minut pomiędzy seriami wynosi średnio 2h... Nie mam za bardzo pojęcia dopiero się wdrażam jakieś rady porady może czy nie bardzo? Kurczę nie mam z kim porozmawiać na ten temat ale nie chce tez głowy zawracać to co chciałem wiedzieć wiem odnośnie mostku wiec teraz spróbuje te 8-10 tygodni na mostku mini redukcje zrobić dzięki za odpowiedz... Raz w tygodniu 250mg w jednym strzale bez dzielenia na 2x 125 będzie Ok rozumiem? Wiem właśnie ze nie za ciekawie to wyglada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3191
Dejvids666
Do końca nie jest dobrze z treningami napewno kuleje technika no i plan treningowy tez nie za specjalny jest na początku jak wariat objętościowo maksymalnie ile dam radę ćwiczyłem trening z 1.5 do 2 minut pomiędzy seriami wynosi średnio 2h... Nie mam za bardzo pojęcia dopiero się wdrażam jakieś rady porady może czy nie bardzo? ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3191
ja mam rade taką ,Musisz zap*****lać.Ćwicz tak jakby każdy trening miał być ostatni .Przyłóż się do diety, techniki,edukuj .Będziesz zadowolony. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zapewne micha słaba i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania estradiol-prolaktyna-SHBG

Następny temat

38 lat, pierwszy cykl, wchodzić czy jeszcze poczekać?

WHEY premium