SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań dotyczących odchudzania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43317

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja do 65kg

Waga

71kg

Wzrost

179cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

14%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, 3x trening w tygodniu siłowym 3x cardio po treningu siłowym

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Niedługo Muay Thai

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana dieta redukcyjna

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

-

Stosowana lub planowana suplementacja

BCAA Białko SFD Fat Burner Kreatyna CM1250
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Po co znów kombinacja na IIFYM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
blue_hope
Po co znów kombinacja na IIFYM?

Najkorzystniejszy dla psychiki + działa to dlaczego nie? Nie chce popadać w paranoje na punkcie zdrowia. Otyły nie jestem, uprawiam systematycznie sport, sporo się ruszam po za treningami. W rodzinie od zawsze każdy je jak chce, kiedy chce i jak ma ochotę i nikt na nic nie choruje, nie dolega mu nic. Zależy mi tylko i wyłącznie na sylwetce i dobrze funkcjonującej psychice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja nie neguję Piję do tego, że jakiś czas temu zgłaszałeś problemy.

Działaj. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Zgłaszałem problemy dotyczące zastoju w redukcji, nie problemów zdrowotnych
Rozkład kcal/b/t/ww jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17709 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
moze w tym IIFYM masz słabo jakościowe produkty po mimo dobrego podizału BTW

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
anubis84
moze w tym IIFYM masz słabo jakościowe produkty po mimo dobrego podizału BTW

Nie chodzi mi że mam zastój. Chce teraz trzymać wagę po prostu. Pytalem tylko czy rozklad btw jest dobrze rozpisany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76108 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755249
Rozkład wydaje się dobry. Pamiętaj jednak, że w tego typu modelu żywieniowym łatwo jest dostarczyć tłuszcze występujące w różnych produktach a 60g, które chcesz dostarczać to bardzo niewiele. Zjesz np lazanię, czy kebaba i w zasadzie dostarczysz całe zapotrzebowanie dzienne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
a cukry dodawane w roznych batonach/owocach powinień wynosic ile gram przy 364g wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76108 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755249
Nie rozumiem pytania. Pytasz o to, ile możesz zjeść przetworzonych cukrów na 364g węglowodanów w diecie? Odpowiedź jest prosta. Im mniej, tym lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
domer
Nie rozumiem pytania. Pytasz o to, ile możesz zjeść przetworzonych cukrów na 364g węglowodanów w diecie? Odpowiedź jest prosta. Im mniej, tym lepiej.

chodzilo mi jaki jest gorny limit cukrow przetworzonych/fruktozy dziennie na tyle gram wegli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychodzenie z zaburzeń odżywiania

Następny temat

Brak efektów

WHEY premium