SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań ;)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemasz wam ;) xd

mam kilka pytań krótkie i na temat ! ;D
jedne z tych pytań zadałem wcześniej niestety nie do końca dla mnie były jasne :)

1.brać tabsy na ochronę wątroby przy suplementacji ? - pytam się ponieważ Michał w nowym radiokoksu mówił żeby właśnie brać, tylko ze nie wiem jak...nigdy nie brałem a nie chciałbym mieć problemów z zepsuta wątrobą przez suplementy :)

2.ile czasu potrzeba aby po orgazmie poziom testosteronu wrocil do normy? (po seksie) - pytanie poważne dla mnie...

3.czy zgadzacie się z tą informacją i jak to mniej więcej wygląda z trądzikiem ?

Tesosteron potrzeby jest nam mezczyznom, głownie do produkcji plemników w gonadach ( mowie tylko w tym momencie o dorosłym mezczyznie, nie biorac po duwage np okresu dojrzewania, gdzie hormon ten pęłni wiele wiecej funkcji), wiec ilosc tgeo hormonu jest sciesle zalezna od wystepownia nasiena w mosznie. Gdy plemniki sa juz dojrzałe, podwzgorze zmniejsza ilosc produkcji hormonu tyreotropowego ktory pobudza przysadke do pordukcji hormonu tropowego, ktory ma za zadanie pobudzic receptory na w gonadach to produkcji testosteronu. Gdy plemniki wystepuja, produkcja tego hormonu jest zbedna, dlatgeo ona tez nie zachodzi. Podczas duzej aktywnosci seksualnej poziom testosteronu znacznie wzrasta w organizmie, aby coraz to szybciej produkować pleminiki, gdy zwyłky testosteron nie nadaza odpowiednio pobudzić jader do produkcji plemników, tesosteron obecny we krwi zamieniamy jest za pomoca enzymu 5-alfa-reduktazy do postaci dihydrotestosteronu ( około 10 razy bardziej aktywnej substancji ) aby nadrobic ‘ubytki’. Błędnymi sa stwierdzenia ze podczas seksu “spuszczczamy cisnienie”, jedyne co mozemy spuszczac to sperme, natomiast cisnienie wew. organizmu na pewno podnosimy. Kolejnym mitem jest to ze od sexu zmnijesza sie tradzik…gorszej głupoty nie słyszałem. Masturbacja ma ogromny wpływ na tradzik, szczegolnie w wieku dojrzewania. Jak juz pisąłem wczesniej, podczas aktywnosci seksualnej poziom wolnego testosteronu w orgaznimie wzrasta wielokrotnie, a chciałbym zauwazyc ze gruczołoy łojowe posiadaja w swojej budowie receptory, ktore sa wrazliwe na testosteron i w kontacke z tym hormonem produkuja duzo wiecej sebum (czyt. łoju) niz to potrzebne, przez co powstaje łojotok, a nastepstem łojotku np skory twarzy jest tradzik, wiele osob zmagajacyhc sie z tym zchorzeniem nie zdaje sobie sprawy z tego i posiadajac pryszcze, przy jednoczesnej niskiej samoocenie zamykaja sie w domu i masturbuja, robiać to coraz czesciej sami sobie pogarszaja sytacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
1. nie musisz brać żadnych osłonówek przy suplach... chyba, że zjadasz je kilogramami :P
2. po 15 minutach od skończenia stosunku poziom testosteronu zaczyna się powoli wyrównywać.
3. Tak. Z trądzikiem to jest tak jak przy sterydach. Wszystkie sterydy są pochodnymi testosteronu czyli zawierają w sobie testosteron. Jeżeli bierzesz sterydy to wiadome jest to, że będziesz miał trądzik, ponieważ poziom testosteronu zwiększa się sztucznie co prowadzi do androgennego efektu którym jest trądzik. Poziom testosteronu zwiększa się również przy wysokim i ciężkim wysiłku fizycznym. Ja odkąd zacząłem ciężej trenować i chodzić na dodatkowe treningi (nie tylko na siłownię) to zauważyłem, że zaczęło mnie strasznie wysypywać na twarzy, klatce i udach. Ale jest to też kwestia genetyki. Moi rodzice mieli trądzik więc mam i ja :)

Zmieniony przez - Devilish w dniu 2013-01-16 21:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Devilish 100% racji sog, osłonki to przy sterydach, co do Trądziku To nie wiem czy dostałem od metki która brałem 4 miesiące temu czy teraz od kreatyny ;/ Bo teraz zaczęły na plecach wywalać i na ramieniu

i takie szybkie pytanko czy jak ktoś brał np 5 listopada strzła teścia poźniej 9 nastepny strzał 19 i 27 to musi brać odblok ? Czy zaczął wgl działać teść ?

Zmieniony przez - JaroO w dniu 2013-01-16 21:43:03

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
od krety nie ma skutków androgennych. oczywiście, że zaczął działać. odblok jak najbardziej potrzebny. Nawet po zwykłej mecie wskazane jest zrobić odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Tylko wiesz co znajomy juz od tego lutego odbloku nie brał... jakiś skutek uboczny może być ?

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
I mówi że sie czuje bardzo dobrze nic mu nie jest ani pod względem sexualnym ani fizycznym

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
oczywiście. w najgorszym przypadku zanik jąder. Jeżeli nie brał dużo tych strzałów to aż tak na niego to nie zadziała ale dobrze, żeby odblok zrobił bo skutki mogą być straszne. A dopiero kilka miesięcy po oddaniu ostatniego strzału poziom testosteronu wraca do normy. Także niech sobie zrobi badanie krwi na poziom testosteronu przed i po odbloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
tzn on brał tylko wtedy 4 strzały na odblok co by miał wziąć ja tam teścia nie brałem to nie wiem, może jak wziął tylko 4 strzały to aż tak nie podziałał

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
na odblok to albo clomid albo nolvadex. i niech koniecznie sobie zrobi badania, żeby miał pewność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Testosteronu we krwi tak ? A takie Badania to normalnie u lekarza rodzinnego ?

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
tak. z tego co się orientuję jeżeli opowiedziałby o swojej sytuacji to lekarz dał by mu skierowanie na bezpłatne badanie krwi a jeżeli nie chce o tym nikomu mówić to wykłada kase ze swojej ręki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja

Następny temat

2 aeroby

WHEY premium