SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka porad dla zagubionego w "lesie"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mezczyzna

Wiek

21

Waga

68

Wzrost

174

Cel treningowy

Masa, rzezba

Staż treningowy na siłowni

-

Uprawiane inne sporty

pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

-

Dieta

-

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

-

Ostatnio przerabiany plan

-

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Witam, nazywam sie Patryk i jest to moj pierwszy post takze prosze o wyrozumialosc. Chcialbym z gory przeprosic na brak polskich liter, mieszkam teraz w Anglii i siedze na bratowym laptopie, ktory nie ma ustawionej klawiatury polskiej.Juz od kilku dni rozmyslam nad wprowadzeniem w swoje zycie diety i cwiczen by poczuc sie lepiej i podnies swoje samopoczucie jak i stan sie pewniejszym siebie.

Jako ze przebrnalem przez temat "Pierwszy rok treningow" juz wiem ze najwazniejsza jest dieta, ktorej nigdy wczesniej nie mialem. Prosze wiec o pomoc w utworzeniu takiej diety dla mnie (dokladne informacje o mnie sa w ankiecie). Wiem ze w poblizu jest silownia, niestety nie wiem jak jest wyposazona lecz narazie chcialbym zaczac cwiczyc w domu.

Wszystkie posilki przyrzadzam dzien przed, prace mam fizyczna, zginanie, podnoszenie ciezkich rzeczy, caly czas w ruchu, stanie, klekanie, zginanie sie. Od 8 do 9 godzin, 5 - 6 dni w tygodniu.

Dzien zaczynam pobudka o 4:45, zrobieniem szybkiego sniadanie najczesciej (kanapki z maslem i szynka, platki z mlekiem, parowki/kielbaski z ketchupem i musztarda, koktajl z banana, mleka i lyzka guarany. 5:20 wyjscie z domu.
W pracy jem drugi posilek o 9:00, (kanapka z salata lodowa, szynka, serem, ogorkiem swiezym, pomidorem, majonezem, jogurt musli/czekoladowy, sok Costa multiwitamina) 9:25 wracam do pracy.
Druga przerwa 12:30, obiad: makaron z mieso mielone, sos gotowy pomidorowy, pieczarki, cebula. Ryba, ziemniaki, salata lodowa z pomidorem i sosem vinegret. Kotlety mielone z ziemniakami i gotowanymi warzywami. Glownie to jem wieprzowine i drob z ziemniakami i makaronem, czasem ryz, potrawy mieszam ze soba zeby nie jesc codziennie tego samego. (brak pomyslow). O 12:45 wracam do pracy).
W domu jestem okolo 16:00 - 16:30, jem kanapke z szynka, czasem platki z mlekiem i ide polozyc sie na 20 minut zeby nabrac energii.
Kolacje jem kolo 18:00/19:00 cos "lekkiego" jak pizza hehe (staram sie unikac tego :D ), kielbase z ketchubem i chlebem, kanapki z szynka, serem, tunczykiem w sosie pomidorowym. Najczesciej to co mam w lodowce to jem hehe.

Mniej wiecej napisalem jak wyglada moj dzien, oczywiscie godziny podalem mniej wiecej. 2 razy w tygodniu gram w pilke nozna od 1.5godz. do 2godz. W domu sprzatam, robie posilki na drugi dzien, gram na konsoli (po pracy). Oczywiscie w dzien wolny spie do 8 czasem 9 i moj poukladany czas calkowicie sie zmienia bo nie jem posilkow regularnie i caly dzien leze i gram.

Jeszcze raz prosze o wyrozumialosc, prosze o rzetelna wspolprace, chetnie odpowiem na pytania, ktore potrzebne sa w ustaleniu diety i cwiczen :) Dziekuje, pozdrawiam Patryk


Zmieniony przez - Patroo w dniu 2014-04-14 23:04:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Skoro przeczytałeś temat "Pierwszy rok treningów" to się do niego zastosuj, w dziale Odzywianie który jest tam podany znajdziesz pomoc odnośnie diety i tego jak ją ułożyć choć na początek nie musi być ona szczegółowa a wystarczy abyś wprowadził zdrowe nawyki żywieniowe. Musisz poświęcić trochę czasu aby poczytać i dowiedzieć się jakie produkty są odpowiednie przy dobrym odżywianiu.


Trening również możesz zastosować z tego tematu.
Jeśli nie masz sprzętu potrzebnego w domu i nie chcesz na razie zapisywać się na siłownię to proponuję odwiedzić dział Trening w domowych warunkach i poszukać tam treningu z obciążeniem własnego ciała.





Zmieniony przez - Viren w dniu 2014-04-14 23:50:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

California press

Następny temat

Utrzymanie masy

WHEY premium