SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy trening ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Nieowijając w bawełnę prze***ane mam ostatnio z czasem na treningi a mianowicie wstaje o 5:30 wracam o 17 od razu jem obiad i trenować mógłbym najwcześniej o 18:30 i kiedy tu ćwiczyć w nocy ? Z tego co mi wiadomo na wieczór węglowodanów nie powinno się jeść i to jest kolejny problem trenowania wieczorem :( Jak sobie radzicie z takim problemem gdy ni****a niema czasu na trening ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522737
no to masz problem, ogolnie najlepsze godziny na trening to 14-18...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 486 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16515
ja tam ćwicze o 18;30 tak jak ty i po treningu 200 g makaronu noi już tak od roku i jest git

Szerokości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja czasami ćwiczę od 12 do 1 w nocy jak się chce to się da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas i buty.

Następny temat

Sprzęt do własnej pakerhali :D

WHEY premium