SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy biegać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
Trzeba spełnić postanowienie nowo roczne celem niski bf. Chce sorry będe biegał tylko nie wiem kiedy zacząć bo teraz zimno to nie chce za bardzo bo praktycznie brak doświadczenia i bym sie pewnie załatwił szybko a do lata nie chce czekać więc tu dylemat kiedy chodzi o mieśąc i jak temperatura najodpowiedniejsza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 574
Arakus ja, w przeciwieństwie od Ciebie nie bluzgam ludzi z powodu tego że mają odmienne zdanie ode mnie
z moich kumpli nikt nie choruje zimą jak razem biegamy, i nie chorowalismy jak zaczynaliśmy
ja zaczynalem biegać w lutym i nie zachorowałem
itp itd
roztrenowanie najlepiej robić w listopadzie lub grudniu od razu po sezonie a styczeń luty marzec to najlepsze miesiące na spokojne bieganie no i lasy wyglądaja przepięknie
także spoko luz Ty wiesz swoje ja swoje
a ludzie sie przeziebiaja bo nie myślą i źle się ubierają, wychładzają itp
spotkamy sie kiedyś na jakims maratonie lub ultra to pogadamy
i o gadaniu z głupim co Cię osra i o bieganiu zimą
pzdr

TATA MIKOŁAJA

Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
http://www.TTSzczecin.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w kazdej temp mozna biegać kwestia odpowiedniego ubrania, jezeli jednak obawiasz się niskich temperatur zacznij biegac kiedy bedzie 0 stopni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Zwróc uwagę tez na nawierzchnię- jeśli nie masz jeszcze opanowanej techniki biegu, lepiej nie ryzykować, gdy na dworze tzw. "szklanka".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem, zacznij treningi biegowe, gdy temperatura powietrza osiągnie +15 st. C lub więcej w trakcie treningu. To bezpieczna temperatura, ale zapasową bluzę i tak dobrze wźiąść, aby założyć zaraz po treningu. Odsyłam na www.bieganie.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 574
nie słuchaj fanów lata +15 stopni
bzdura
jak będzie ok 0 możesz zacząć biegać
ubierz się odpowiednio i jedziesz
zaleznie od Twojej kondycji zacznij od 30-40 min truchtów lub marszobiegów

TATA MIKOŁAJA

Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
http://www.TTSzczecin.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+15 stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
+15 to czasami na marcowych półmaratonach jeszcze nie ma;)

Zmieniony przez - emipoznan w dniu 2010-01-06 12:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
Ja tam zamierzam biegac cala zime :D na wiekszy mroz maska neopranowa i cieplej sie ubrac.
a bieganie po sniegu jest za***iste i stawow nie obciaza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Jak dopiero zaczynasz biegać - słuchaj mnie. Po co Tobie chore zatoki, gardło lub płuca??
Ja biegam do -5st.C, ale jestem w tym zaprawiony.
Jak będzisz biegał regularnie, to możesz biegać i przy -20st.C, ale musisz już być obytym z bieganiem.
+15st. i więcej masz od połowy marca do połowy października - średno. Przynajmniej tak było ostatnimi laty.

bieganie.pl - tam piszą fachowcy.

Zmieniony przez - arakus w dniu 2010-01-06 13:27:38

Zmieniony przez - arakus w dniu 2010-01-06 13:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Moj chlopak sobie kiedys zażyczył taką kominiarkę http://www.fmx.pl/prod_1299_Kominiarka_Brubeck.html, ale mu jakoś chęć minęła. Nie widzialam niestety na dworze osób tak "opatulonych". Ktoś biega w czyms takim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Ja biegam w podobnej kominiarce, ale z grubego strechu w temp. od +5st.C do -5st.C. Jednak takie wdzianko na las zakładam.
Usta odkryte, bo para szybko osiada na odzieży w tej temperaturze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - proszę o pomoc w ulepszeniu

Następny temat

na rzeźbe

WHEY premium