SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kickboxing vs Viet Vo Dao

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 546
Jak myslicie co jest lepsze Viet Vo Dao czy Kickboxing. Jestem Ciekaw jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
A tak generalnie: niedouczona smarkateria się kłóci, kto jest większy fajter i kto potrafi lepiej bluzgać. Szkoda cennych nerwów na dyskusję z takimi. Wnoszę do moderatora o skasowanie topicu, albo o selekcję postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pytanie z kategorii co leprze jazz czy blues, kawa czy herbata.
Co kto woli - kickboksing to sport bardzo skuteczny a VVD jest bardzie wszechstronne jako samoobrona. 18 broni, tech zapaśnicze. Porównanie raczej nietrafne.

archiwista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Ech bez sensu jest takie hierarchizowanie sztuk walki... UFC wszystko popsulo, kiedys mialem szacunek do tkd, karate, aikido... a teraz wychodzi co jest tak naprawde skuteczne i wszyscy chca teraz uczeszczac tylko na efektywne style. Moze i jest cos w tym racji: wiadomo, nie chcemy marnowac czasu, ale moim zdaniem powinno sie trenowac taki styl, ktory najbatrdziej nam sie podoba a nie taki, kotory trenuja wszyscy (vide bjj, do ktorego mam duzy szacunek, ale ktorym jak na moj gust zachwyca sie zbyt wiele osob...). Moja rada jest wiec: obadaj oba i wybierz te, ktore najbardziej Ci sie spodoba. Nie sugeruj sie tym, ktory jest skuteczniejszy. Przy odpowiednim zaangazowaniu i silnej woli trenujac nawet, tak pogardzane tutaj, aikido bedziesz niezlym wymiataczem. Co prawda nadal mozesz miec problemy z grapplerami, ale to juz zupelnie inna historia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Po Twojej znajomosci gramatyki z kolei widac ze nie masz zbyt ty wielu lat. Na nikogo nie bluzgam wiec ty nie bluzgaj na mnie. To, co trenuje nie jest przedmiotem dyskusji. Trenujac aikido uczymy sie timingu, lizniemy troche rzutow, dzwigni itp. ktore MOGA przydac sie w walce. Jak juz napisalem, nie jest to tak efektywne jak bjj, ale nie wmawiaj mi czlowieku ze uczac sie aikido i osiagajac w tej nauce jako taki poziom, nie zastosujemy tego w walce, chocbz takie glupie odruchz jak usuwanie sie z lini ataku! Co do stwierdzenia ze kazdy styl wygra z aikido to mozesz je sobie schowac miedzy swoje bajki. Walczy czlowiek a nie styl. A co do wspanialej sztuki grapplingu to sobie poogladaj ufc i sprawdz ile obecnie liczaczch sie zawodnikow walczy stylami stricte grapplingowymi. Nie wmawiaj ludziom glupot ze grappling to lekarstwo na kazdy styl + to taka rada na przyszlosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
buahhha wez kurfa Vince zakmnij sie juz bo nie moge czytac co piszesz- taki stek bzdur ze qrfa glowa boli.... TYPIE ty zacznij cos cwiczyc a nie siedzisz przed kompem i klepiesz w klawe 2 tyg co masz niby cwiczyc a poem kolejne 2 mozdzysz jakies dziwne teorie.... Tak jakbys chcial wiedziec ze mna i z kilkoma kolesiami z tego fporum chodzi chlopak z czarnym pasem Aikido ( teraz cwiczy bjj a po treningu robi wlasnie zajecia z Aikido) mowil ze aikido hu.ja daje w realnej walce nawet jak jestes w tym zaj.ebisty . Mowil ( dokladnie nie pamietam ) ze ten styl to cos bardziej duchowego niz stricte nadajacego sie do realnej walki lub skutecznej samoobrony... KOLES masz malo pojecia na temat kazdej ze sztuk a jezeli juz masz to czysto ksiazkowe a NIC A NIC z praktyki wiec badz cicho i zajmij sie np SCRABBLE ... ( nie pisalbym tego gdybym nie rozmawial z tym chlopakiem - trenerem .. on kocha swoj styl ale jest realista i wie ze to mu hu.ja da dlatego cwiczy z nami BJJ i spoko mu to wychodzi - mi samemu sie aikido podoba ale nie jest to sztuka ktora pozowli ci sie realnie bronic z twardym przeciwnikiem bo tacy sa ci ktorzy staraj sie nam wpiep.rzyc)

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
poza tymn koles jeszcze tydzien temu plaklaes ze nie wiesz na co masz isc bo nie masz kasy ( tu ci wspolczuje ) wiec widac ze dopiero zaczeles ( 1 lub 2 treningi zaliczyles ) a qrfa zachowujesz sie jakbys pisal prace doktorska na temat AIKIDO i ze juz niby o tym wszystko wiesz i ze za kilka lat bedziesz wymiataczem . Ja ci pierd.olne prosto z mostu po aikido to se mozesz wymiatac ale liscie z podworka jak sie jesien zacznie . I nie ma sensu dyskutowac bo poszedles na 1- 2 treningi i zachowujesz sie jakbys rozumy pozjadal i juz zaczynasz bronic zaciekle twojego stylu - wqurfiaja mnie tacy kolesie a jak chcesz pogadavc o skutecznosci aikiod zapraszma na trening do nas i sobie poduskutujesz z tym chlopaczkiem na ten temat. Z kazdym ale to z kazdym grapplerem i uderzaczem ( kick , thai , boks itp ) masz w***a.ne .

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
oho, nastepny niezadowolony... Istota mojego postu mialo byc "wybierz to, co Ci najbardziej przypadnie do gustu" Aikido przytoczylem jako przyklad, ale oczywiscie 2 milosnicy grapplingu odczytali to jako atak na ich styl, ludzie wezcie sie uspokojcie! Nigdzie nie napisalem ze bjj to syf a aikido jest 100x lepsze. Zamiast naskakiwac lepiej sobie dokladnie poczytaj co napisalem. I nie mialem zamiaru zgrywac eksperta ale najzwyczajniej doradzic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
grappler : bez przeklenstw tez da sie pisac.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
Według mnie vvd jest skuteczniejsze,jest bardziej wszechstronne,są tam uderzenia,kopnięcia,lowkicki,uderzenia kolanem,łokciem,parter...



"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
Ok Vince ale nie doradzaj ludziom w tych sprawach bo masz za male zaplecze by to robic cwiczysz dopiero 2 tyg a juz sie bierzesz za rady.. ty je powinienes sluchac a nie dawac . Ronowicz ponioslo mnie wybacz ale nie mow ze sie zgadzasz z wypowiedziamy Vinca .

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
glaplerr pieprz sie te bjj wsadz se w dupe , od kilku lat trenuje kali jak takis dobry to wyskocze znozem zobaczy na ile Ci sie przyda bjj lepiej nie stosuj zadnych duszen itp ******l jak bede trzymał nóz bo zle sie to skonczy raczej dla Cibie ,czasami nosze tez gnata ale ostatecznosc ,wiec nie ******l ze znasz bjj chu.. ci to da

anapolon
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hardcorowy trening Chuteboxe

Następny temat

FOTKI Z LOGO UFC I SHERDOG

WHEY premium