SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kickboxing vs Viet Vo Dao

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
cdn

3. staram sie odpowiadac na tyle ile jestem w stanie - zreszta jest tu wiele osob ktore znaja sie 100 razy lepiej niz ja w to nie watpie natomista znam sie napewno o wiele lepiej niz ty poniewaz moja zabwa z sztukami walki zaczela sie 2 lata temu ( mowie tu o kicku ) jezeli watpisz w moje umiejetnosci to zaden problem mozemy sie sprawdzic ( wedlug regul Vale tudo np.) ja nie stwarzam - nie wiem czy starczy ci odwagi aby przyjac wyzwanie ...

4 . hmmm tym mnie najbardziej rozsmieszyles bo : po 1 nie byles przy tej rozmowie wiec nie mow ze jej nie bylo ... nie rozumiem jak mozna watpic w istenienie tej rozmowy jezeli sie w niej nie ucztesniczylo ... po drugie troszke moze sie nie zrozumielismy mi chodizlo ze aikido nic nie daje w starciu z bjj i kickiem badz thai a nie ze ogolnie . TAK czy owak nie powinienes mowiz ze rozmowy nie bylo jezeli nie byles jej swiadkiem a takowa byla !

5. hmmm odezwal sie PAN INTELIGENT - zreszta spojrzec na ciebie to w sumie na takiego wygladasz i nic wiecej . Poniosly mnie nerwy ale tobie IDEALE sie to nie zdarza no coz nie kazdy jest taki zaje.biscie madry jak ty -buahahahaha

6. Moze jedyna madra dla ciebie ale nie dla innych no ale wiesz ja ci do piet nie dorownuje jesli chodzi o madrosci zyciowe - ZOSTAN MOIM GURU - buahhahahha

7. masz racje nudzisz strasznie zreszta patrzac na ciebie juz czuje sie znudzony

ps. do tego co napisales na pocztaku swoejej wypowiezi tez mam kilka slowek ...

To sa moje wypowiedzie i jesli uwazasz ze sa skandaliczne to nastepnych nie czytaj i klopot z glowy ... nie chwale sie moimi ummiejetnosciami bo jesZcze duzo pracy przede mna ale po prostu wierze w to co potrafie i to mi duzo pomaga jesli uwazasz za zle to ze w siebie wierze to hmmm nie rozumiem ciebie ( czyzbys w siebie nie wierzyl - jestes zakapleksionym czlowieczkiem ?? )
Moja wiedza o MA jest skromna nie przecze ale napewno wieksza od osob ktore zaczynaja zabawe z MA ( Vince )
Jakbym mial VIPERA to bym sie mogl chwalic - obecnie klasa srednia jezdzi samochodami marki BMW i w tych czasach to nie jest powod do chwalenia sie . Mam sie biczowac ze mam takie auto jesuuuu koles albo mi zazdroscisz albo jestes zakompleksionym po prostu .
Kazdy ma kolegow jedni takich drudzy takich - ja mam znajomych z roznych kregow i co mam sie ich wyrzec bo tobie sie to nie podoba ??

Wydaje mi sie ze niepotrzebnie napisaels POST do mnie poniewaz mogles mi to powiedziec w twarz - moze po prpstu sie boisz i nie masz odwagi tego zrobic - ja napewno sobie z toba porozmawiam jak przyjde na trening 3 marca mozesz na to liczyc .

A ty Vince mozesz go sobie sogowac bo widze ze znalazles jedynego ktory ci ratuje tylek - wierz mi ze na ulicy jestes sam i aikido ci nie pomoze jak stanie na przeciwko ktos ze zryta psychika badz sredniej klasy fighter ...

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Grapler jestes pewnie ostrym looserem z kompleksami. Zazwyczaj ludzie ktorzy maja problemy sami ze soba palaja agresja do swiata za swoje niepowodzenia i mysla ze jak komus dadza w gebe to cos zmieni. Ja chodze na KICKA bo nie mam WF`u w szkole i chce sie poruszac. Te treningi bardzo mi sie podobaja w przeciwienstwie do BJJ bo tez bylem na kilku i dla mnie to nuda- ******le skutecznosc. Grapling to nie walka. Takie jest moje zdanie. I uwazam rowniez iz podejscie takie ze ide tu zeby kogos nap*****lac jest naprawde zle... Bardzo wazne jest zeby robic to co sie lubi...

KICKBOXING uber alles:)

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
buahhahaha wez koles jezeli dla ciebie grapplig to styp na ktory sie chodzi zeby sie nap*****lac to wybacz chyba nie jestes w temacie a co do kompleksow to na moje szczescie ich nie posiadam bo to co chce miec to mam a za bardzo wymagajacy tez nie jestem wiec nie znasz mnie to nie mow ze jestem zakompleksiony bo tak nie jest - po poostu znam swoja wartos wiem co potrafie i wiem ze jest wielu ktorzy sa lepsi ode mnie i temu nie zaprzeczam i nikt tu nie mowi o kompleksach a raczej ty je masz bo z braku zajecia ( brak dziewczyny badz kasy badz znajomych aby gdzies wyjsc ) odgrzebujesz stare posty i piszesz wogule nie na temat glupio sie czepiajac i poza tym obrazajac styl ktory zostal na tym forum "uznany" za n.1.egzekwoz kilkoma innymi jako najskuteczniejszy wsrod sztuk walki .Masz cos pisac bez sensu i nie na temat to lepiej idz poczytaj Harrego Potera ludku

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chcialbym wam przeszkadzac w waszych konwersacjach, ale chcialbym zaznaczyc ze ten post dotyczy kickboxingu i viet vo dao, i napewno wiekszosc ludzi wolalaby zeby ktos sie wypowiadal na temat, niz bezsensownie obrzucal innych wyzwiskami. grappler rozumiem cie, bronisz stylu ktory kochasz, ale sproboj pisac bez uzywania slow niecenzuralny, i to sie nie odnosi tylko grapplera ale wszystkich, jezeli nie wierzycie w skutecznosc bjj to poczytajcie inne posty na temat bjj, sam sie przyznam ze nie jestem przekonany co do bjj, ale jezeli w moim miescie otworza takowa sekcje to pojde, przekonam sie, a jak sie przekonam to pewnie zapisze... ja trenuje od niedawna viet vo dao, i polecam ta sztuke walki kazdemu, jest bardzo wszechstronna, no i nastawiona przedewszystkim na samoobrone i na to co cie moze spotkac na ulicy (tak jest przynajmniej u mnie). mensh ale znajac twoja koordynacje to wpierw zapisz sie na kb bo na vvd jakby ci pokazali forme to nie wiem czy potrafilbys ja wykonac (pamietasz pierwszy trening na kb ? i to twoje piekne kopniecie z pol obrou ? tak wlasnie o to mi chodzi, hehe ). pozdrawiam

Każdy błąd ma jakieś rozwiązanie, a jeśli go nie ma to tak naprawde nie ma błędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Grapler: Napewno masz kompleksy bo zaczales sie tlumaczyc i zapierac ze ich nie masz... Moze podac ktos linka do dobrej szkoly viet vo dao? BJJ SUX:)

KICKBOXING uber alles:)

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
AZ MILO POPATRZEC JAK TE FORUM SCHODZI NA PSY. I nie chodzi mi o wypowiedzi grapplera na którego tu naskoczyliście wkorzył się gośc bo miał prawo a że trochę niecenzuralnie piszę to inna bajka. Nie no jakby mi gość napisał :

"glaplerr pieprz sie te bjj wsadz se w dupe , od kilku lat trenuje kali jak takis dobry to wyskocze znozem zobaczy na ile Ci sie przyda bjj lepiej nie stosuj zadnych duszen itp ******l jak bede trzymał nóz bo zle sie to skonczy raczej dla Cibie ,czasami nosze tez gnata ale ostatecznosc ,wiec nie ******l ze znasz bjj chu.. ci to da

anapolon"

O gościu przegiełeś pałe na maks. Nie pisz nic takiego więcej na forum uważaj lepiej na słowa bo to że siedzisz za komputerem nie oznacza wcale że nie można cię znależć po twoim IP. Zdolny informatyk zrobi to bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz strone dobrej szkoly vvd to polecam www.vietvodao.q4.pl, to jest stronka mojej sekcji, ale wez sobie wpisz w wyszukiwarce np na onecie viet vo dao i wyswietli ci kilka pozadnych stronek. pozdrawiam !

Każdy błąd ma jakieś rozwiązanie, a jeśli go nie ma to tak naprawde nie ma błędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
no no Bartez ty mnie znasz i napwno wiesz ze mam kompleksy wpadnij do mnie porownamy swoj status - uczuciowy - fizyczny - materialny- towarzyski i inne mniej wazne to zobaczymy kto bedzie mial kompleksy po tym porownaniu listku .... a to ze ktos sie broni nie znaczy ze ma kompleksy a znaczy ze nie daje sobie nawciskac glupot na wlasny temat od jakiegos ciecia...

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Masz calkowita racje... Bardzo chce sie z toba porownywac... I napewno wpadne:) IDIOTA........................hahaha smieje sie z ciebie:) bo nadal sie bronisz:)

KICKBOXING uber alles:)

http://republika.pl/kickcenter/index.html - najlepszy klub w Polsce

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
hmmm czyli dla ciebie obrona jest czyms zlym ?? wolisz przemilczec i udawac ze jestes gora ?? masz racje czasami tak jest lepiej ale nie zapomnij ze to jest forum a nie kaplica gdzie nalezy milczec - po to jest forum aby prowadzic dyskusje - nie ty jestes od tego aby mi mowic czy mam kompleksy bo mnie nie znasz chwieju nie rozumiesz ?? hmmm widocznie nie a ja myslalem ze studenciki z warszawy maja troche oleju ( oczywiscie to sie tyczy barteza a nie wszystkich ) ...

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hardcorowy trening Chuteboxe

Następny temat

FOTKI Z LOGO UFC I SHERDOG

WHEY premium