SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kickboxing - początkujący, pytania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
marco, koncentracja, koncentracja i jeszcze raz koncentracja
i nie ma bata żeby Ci sie myliło

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Marc0 - nie ma zadnych przeciwskazan aby trenowac na raz KB i capoeire
Jednak moim zdaniem lepiej byloby KB polączyć z innym stylem stójkowym - boksem, bądz parterowym - BJJ itp.
Z tych treningów wyniosł bys wiecej przydatnych technik w walce.

...decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-10-03 19:48:34

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1324
a to z koncentracja nie mam problemu. bo myslalem, ze beda problemy jak ktos na forum opisywal w polaczeniu taekwondo z kb, ze inaczej sie uderza i trudno sie odzwyczaic itd. Ale skoro nie ma zadnych przeciwskazan i jesli bede mial wolny czas jeszcze to zaczne caporeire :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2677
Według mnie to nie niebędzie sobie przeszkadzać. Na kb ćwiczysz ciosy i kopnięcia. Na capoirerze też ciosy i kopnięcia, ale to jest bardziej w tańcu i fajnie wygląda. Myśle ,że sobie poradzisz
to nie jest do siebie bardzo podobne.

A do tej dyskusji o wyszkoleniu bokserskim w MT. To zależy od klubu. U mnie na każdym treningu ćwiczymy ciosy bokserskie. Jesteśmy zawsze w gardzie i postawie bokserskiej. U nas chyba tylko raz nie ćwiczyliśmy ciosów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1324
o i jeszcze jedno pytanie
Czy chodzenie na takie treningi rozwinie mi tez cialo? tak jakbym cwiczyl wg tego programu np? bo wiem ze przeciez SW nie dadza mi tyle co silka, ale zeby jednak cos tam zdzialaly . i skoro mam 2 dni w tygodniu treningi kb to moze dorzucic 3 dzien w tygodniu z tym treningiem domowym? https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Marc0, wszystko można, tylko w odpowiednich ilościach
pamiętaj, żeby jeden dzień w tygodniu wygospodarować na nicnierobienie, czyli regenerajce organizmu

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1324
ok, ale czy cwiczenie SW rozwija mi tak samo cialo jakbym robil ten trening domowy? bo z tego co widze to podobne cwiczenia co mamy na rozgrzewce tam w tym planie domowym sa, tylko trening jest o wiele bardziej wyczerpujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Zalezy co rozumiesz poprzez "rozwinięcie ciała". Masa mięśniowa, wytrzymałośc mieśniowa...?
Treningi SW rozwiną Ci je pod względem kondycyjno-wytrzymałościowym, a cwiczenia w domu już bardziej sa ukierunkowane na sylwetkę (jej wyglad)
Priorytetem SW nie jest ukształtowanie sylwetki jeżeli poprzez rozwiniecie ciała masz akurat to na mysli

np.
na treningu SW nie robicie 15 pow. brzuszków w 5 seriach tylko w ciagu całego treningu powiedzmy 15 seri po 30 pow. w róznych odstepach czasowych

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-10-06 15:09:43

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1324
ale jak dorzuce sobie jeden taki trening dajmy w sobote, to pomoze mi to takze rozwinac wyglad sylwetki tak? :) bede mial wtedy wt/czw kb i sobota trening w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Mysle, ze za duzo to nie pomoże jeśli celem jest poprawa sylwetki.
Głownym czynnikiem będzie dieta oraz odpowiedni trening (min 2-3x w tygodniu)

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gumy uchi komi

Następny temat

wzmocnienie kostek ( kości śródręcza itp. )

WHEY premium