SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kickboxing + suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, właściwie to nie wiedzialem na którym forum umiescić ten temat, no ale postanowilem tutaj jako ze to bardziej dotyczy suplementów.
Powiem szczerze, ze siłka mnie nudzi :) Tzn trenowałem jakiś czas ale monotonia zaczęła mnie nudzić i dlatego chce się zapisać na kick boxing. Poza tym wiem że jestem troche za chudy i chciałbym w ramach treningów brać jakieś odżywki itp.
Ja w przeciwienstiw do Was nie ejstem znawcą i dlatego prosze o poradę. Co jest dobrym wyjściem w takim przypadku? Kreatyna, białko? Z kolegą gadałem to mówił, że jeśli chodzi o takie sporty to lepiej białko, brat miza to mówił ze kreatyna. Nie oczekuje jakichś wielkich efektów, poza tym nie ejstem też bogaczem aby tyle pieniedzy wydawać na odżywki itp. Chcę tylko po prostu uzyskać przyrost mięśni, siły oraz wytrzymałości.
Dzięki z góry :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
fanatyk to jest mozliwe, jezeli skupisz sie tylko na sw i zapomnisz o reszcie to bedzie tak jak mowisz, ale jezeli sie przylozysz bedzie, luz wiem po sobie trening 3 razy na tydzień(ciężki)+ siłka i masa rosła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Jesli chodzi Ci o mase to trening HST, dieta dla hardgainera + kreatyna i carbo.

Nie da sie jednoczesnie wypracowywac siły, wytrzymałośći i masy, tym bardziej cwiczac kick boxing.

Zdecyduj co jest Twoim priorytetem.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Chodzi mi o niewielki przyrost masy, bo nie zależy mi na jakimś boskim wyglądzie. Wiem że jestm troche chudy i dlategi chce tego przyrostu. Ale bardziej zależy mi na sile.
Miałem plan wziać to:
Creatine Powder - www.hitec.pl
czy to jest dobry pomysł?

Najważniejszym pytaniem dla mnie jest to czy przy takim sporcie lepiej brać białko czy kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Przede wszystkim nie mozesz stawiac białka i kreatyny na jednakowej półce. Białko to odzywka ktora uzupelniamy diete jesli tego wymaga, a kreatyna to suplement wspomogajacy rozwoj masy i siły.

Napisz wiecej info o sobie:
-jak wyglada dieta?
-staż, wiek, waga, wzrost
-jak trenowales do tej pory

Cos sie wymysli tylko napisz to o co prosze

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Hmmm chyba już mi właśnie odpowiedziałeś :) Dzieki
A jeśli chodzi o mnie to trenuje na siłce, żeby mieć jakieś boskie ciało i nie mam zamiaru :) Chce mieć tylko dobrą kondycje, wytrzymałość, troche siły i ładną budowę. A że siłka to nie dla mnie to wybrałem jakiś sport, który jest troche wymagajacy fizycznie. Wypadło na kixa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Polecam ZMA-na prawde odczulem działanie regneracyjne przy ciezki treningach...bialo..wiadomo podstawa!Bralem przez ponad 1/2 roku Prolongatum,potem dorzucilem jeszcze Cell Pumpa...najwazniejsza gdy chcesz połaczyc kicka i siłke jest regeneracja...przez ok.rok trenowalem w ten sposób mialem 4 treningi kicka i 3 silowni...maksywalne obciazenia..tylko dzieki temu przetrzymalem ten okres!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
aha zapomnialbym....musisz cwiczyc na silowni calkowicie pod kątem kickboxingu!Sila dynamiczna!Sam na poczatku zajaralem sie duzymi ciezarami...ale momentalnie spada Ci szybkosc i zaczynasz pchac ciosy!to samo praca nóg..o wiele wolniejsze,spinanie sie itp.Mowic jeszcze o Zma to momentalnie gdy odstawilem i troche odpuscilem odpowiednie odzywanie,zaczely mnie łapac choróbska, infekcje itp.Jak chcesz cos wiecej wiedziec to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Dzieki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
moim zdaniem to tobie potrzebna jest tylko dieta, kup sobie carbo jakies wpc, oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, podbijaj kalorie np. oliwa z oliwek. Dokup co zeby zadbac o stawy glukozamine np., dozuc omega-3. Pozatym to ustal sobie priorytety Masa? Kick?, znajdz sobie dobry trening np. ten;
https://www.sfd.pl/temat237135/
ma w sobie elementy i wytrzymałosci i masy. zadne wyszukane suple nie sa ci potrzebne, jezeli chcesz osiagnąc to co napisałeś

Zmieniony przez - fatboyslim w dniu 2006-01-30 21:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Masy nie zbuduje przy stylach uderzeniowych,odpowiednia regeneracja i powolutku,mozna dojsc do fajnej budowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
No właśnie o to mi chodzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XPE+XP

Następny temat

Activita Energon X 1000 czy Life Energy??

WHEY premium