SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick boxing i metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Erastamaniak
Czyli z sercem mi sie nic nie bedzie dzialo jak bede sobie smigal jeszcze na kicka ?


krew mnie zaleje - kickboxing + meta nie uszkadza serca - sport jak sport pływanie, bieganie, narty, czy motoryzacyjne + meta będą miały taki sam wpływ na stan serca.

jak zależy ci na boksowaniu to napweno nie odpuszczaj treningów bo jak wrocisz po 5-6 tyg to będziesz drętwy że CH.o.J - a póżniej aby wrócić do wydolności i szybkości będziesz musiał większą połowę zrobionych efektów na cyklu odpuścić

to nie meta cię pospina a trening na siłowni - możesz nie brać mety a zrobić mocny trening na siłce przez tydzień i też po pompkach będzie koniec boksowania - albo będzie one jak upośledzone.

sporo chłopaków na pierwszy kontakt w boksie bierze mete i ćwiczy beż odpuszczania. jak byś walnoł spore dawki to i może niebyłbyś w stanie biegać z powodu pompy--- ale pod boks nie potrzebujesz takich dawek jak pod budowe masy. oczywiście że lepszym środkiem jest prop albo oxa.

nie podałeś wjakim celu chcesz wejśc na mete?
2x w tygodni to co to jest poziom podstawowy?

a tam z początku to nie spam , tylko chłopoaki musieli odreagować mnie z innych tematów

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-03-11 21:22:56
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056
Witam.jestem na 10 mg ed od 3 tygodni,silownia i boks po 2 razy w tygodniu razem 4 treningi.lepsza regeneracje mialem juz po 7 dniach a po 11 na silowni przyszlo troche wiecej sily.polecam wszytkim nie lubiacym duzej retencji wody(mi to pasuje).pozdro

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
Maniek, a jak z pompa podczas treningu? Nie dokucza Ci za bardzo? A może ratujesz się tauryną?

Zmieniony przez - zalif w dniu 2012-03-15 07:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5056
Na wstepie przepraszam za posty wyzej(chcialem edytowac ale ni h....) do rzeczy nie biore tauryny,pompa jest ale nie az taka jak po wyciskaniu na silce,ale spokojnie mozna robic trening,poruszac sie,wyprowadzac ciosy itd. zauwazylem ze cios sie duzo poprawil (mam na mysli sile) i wiadomo motywacja wiekasz na treningu :D jak dla mnie super.pozdro

" nigdy nie badz madrzejszy do konstruktora "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
odpusc metanabol! nic ci nieda tylko cie oslabi na kickboxingu,wogoe metanabolu sie nie stosuje w dawce 10mg dziennie,nie bierz wogole,chodz sobie na silke i kickboxing,sam trenuje juz kickboxing i mma dosc dlugo i wiem ze malolaty ktorzy sie biora za metke maja tylko zawroty glowy po ostrym treningu,niektorych podlewa woda i siada im kondycja! sa specjalne srodki na wytrzymalosc,sile i mase do sportow walki,ale to wyzsza szkola jazdy,idz do sklepu z odzywkami przedstaw gosciowi co cwiczysz i on ci pomoze dobrac dobre suple!napewno wyjdziesz na tym 1000 razy lepiej niz na jakiejs metce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomek 24irl --- brałeś wogóle jakieś SAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
jestem teraz w 10tyg mojej 6kuracji..... do sztuk walki dla srediozaawansowanych fighterow polecilbym winstrol+sambutamol a nie jakis metanabol! metanabol stosowalem tylko w pierwszej kuracji na kickstart i teaz biore boldenon+agovirin+enan+metanabol ale w zastrzykach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon i testosteron czy dorzucic anapolon?

Następny temat

hormon wzrostu która szkoła lepsza

WHEY premium