SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick boxing i metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
____tym bardziej dżiwi mnie twoja wypowiedż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
a powiec mi co wedlug ciebie polepszy mu sie po metanabolu? wedlug mnie lekki apetyt,troche wiecejsily,ale za to wedlug mnie na 100% siadzie kondycja! co w kickboxingu jest niedpuszczalne! a jakie jest twoje zdanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy kontakt___nie wrzuci odrazu trena czy gh po suplach____oxa częstto dla chłopaków ciężka do dostania i droga. alternatywą jeszcze jest prop. ale to już inekcje.

sam ładowałem i nie zgodze się co do wydolności czy kondycji___prblem pojawia się gdy odpuszczasz boks i skupiasz się na siłce ale jak idziesz w marszu to co innego.

nie byłem szczegolnie prezywiązany do wagi i bedąc nawet na omie to kondycja była na + wydolność na + a opowieści o pompie

działanie sterydu mocno uzależnione jest od treningu --- oczywiście nie były to MEGA dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
wiem rozumiem cie,ale jak ktos zapusci diete i bedzie chlal wode,wiem ze autor napisze ze oczywiscie dieta dopieta na ostatni guzik itp..ale wiemy jak jest podleje go wada(oczywiscie zalezy to od ilosci)ale itak autor napisal o dawce 10mg wedlug mnie to strata czasu i niema co sie brac za sterydy.niewiem jakie jest twoje zdanie na pierwszy raz mozna winko,winko w tabsach napewno dziala super na wydolnosc,sile i wytrzymalosc! ja bralemwinko i sambutamol to bylo naprawde dobre polaczenie.super rzezba,sila i wydolnosc.niedosc ze dzieki ostrym treningom nie na silce tylko na sali to caly tluszcz wyssalo i jeszcze 2kg na plus
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon i testosteron czy dorzucic anapolon?

Następny temat

hormon wzrostu która szkoła lepsza

WHEY premium