SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Keto dieta kulturystyka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 10 dni Na forum 10 dni Przeczytanych tematów 40
Mało tłuszcz ale i mięśni uciekło pare cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 10 dni Na forum 10 dni Przeczytanych tematów 40
Teraz jak pisałem inne preferencje mało zgubić mięśni i ca10% tłuszcz dlatego chcę spróbowć keto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4335 Napisanych postów 9286 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932828
Jak piszesz posty postaraj się sklecić wszystko w logiczną całość w jednym poście, bo strasznie ciężko się to czyta i próbuje ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chciałem tylko napisać ze z węglami już mam doświadczeni a z keto żadne i panuje opinia ze keto można powoli poprwwić definicje ale pozostaje na dłużej tak zrozumiałem z tego ci wyczytałem o keto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4335 Napisanych postów 9286 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932828
Dziki60
Chciałem tylko napisać ze z węglami już mam doświadczeni a z keto żadne i panuje opinia ze keto można powoli poprwwić definicje ale pozostaje na dłużej tak zrozumiałem z tego ci wyczytałem o keto

Z keto jest tak jak z kazda dieta, trzeba znalezc zloty srodek i w tej diecie, bo nie jest to optymalny styl zywienia dla wszystkich. Nie zawsze jest tak jak pisza w necie, ale dobrze, ze probujesz.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie ryb