SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Keto a liposukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 94
Witam , ostatnio byłam na kilku zabiegach liposukcji kawitacyjnej. Podczas wywiadu oraz przy późniejszych zabiegach wspominałem , że od roku jestem na diecie ketogenicznej. Pozatym , później doczytałem , że powinni robić mi zdjęcia co zabieg... Nie zrobili mi żadnego zdjęcia. Pani , która robiła mi zabiegi powiedziała , że dieta ketogeniczna nie jest żadnym przeciwwskazaniem do owych zabiegów. Po wszystkich zabiegach wyglądam zdecydowanie gorzej ... Chciałabym odzyskać swoje pieniądze na drodze sądowej ... Myślicie , że są na to szanse ? Czy raczej szkoda zachodu ... Wspomnę , że zapłaciłem 3000 zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94866 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
jak to ferdek kiepski mówi wierzył chłop w gusła

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Szkoda zachodu.
Wydaje mi się, że rodzaj diety nie ma wpływu na zabieg liposukcji. Jakoś nie mogę tu dostrzec związku przyczynowo-skutkowego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 94
Pierwszy lepszy artykuł w google , wszędzie pisze .. że nie można , radziłem się też dietetyka klinicznego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH Real-Fake

Następny temat

Stanazol

WHEY premium