SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kempo Tai Jutsu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Widzialem wlasnie podstronke 'techniki' i jakos mi sie srednie podoba :( ale oczywiscie nie jest to trening, wiec moge sie mylic.
Ronowicz - moze zareklamujesz troche to KTJ? Moze pan Ryszard w koncu sie odezwie :)

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Maciek: od dzisiaj za to jak ,delikatnie mowiac obrazil mnie pan RJ nie bede juz eklamowal jego organizacji. Techniki zawarte w KT 90%sa bardzo dobre,10% do bani. Ale sadze ze reklamowac pana RJ nie trzeba poniewarz sam sie juz zareklamowal.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta, nie interesuja mnie Twoje osobiste konflikty z kimkolwiek. Twoja gadka o "swiadomosci" i odbieraniu kasy mnie tylko rozbawila. Kto jak kto, ale kampanie promocyjna to prowadzisz wlasnie Ty! Teraz pewnie powiesz, ze wysylanie wszystkich na Bjj to "sprawa etyki" czy cos tam jeszcze, ale ja nadal mysle ze chodzi o K.A.S.I.O.R.E! A jak chcecie zrobic wielka przysluge dla rozwoju "polskiej swiadomosci", to proponuje zaczac od zmiany ceny z 150-200 zl (w Wawie - nie wiem jak jest gdzie indziej) na jakas rozsadna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
w koncu pan RJ sie odezwie spoko



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
***(tu nie powiem kogo) ***

Odnosnie Karola tez mozesz podac. Wiem ze nie ma nic przeciwko temu.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
No to jak wstwisz Karola to juz bedizesz wiedzial co powiedzial. Odnosnie Karola bylo wlasnie o tej skutecznosci i rozsadku BJJ

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
***Kto jak kto, ale kampanie promocyjna to prowadzisz wlasnie Ty***

Ja nie musze. Za mnie zrobilo to UFC.

***Teraz pewnie powiesz, ze wysylanie wszystkich na Bjj to "sprawa etyki" czy cos tam jeszcze, ale ja nadal mysle ze chodzi o K.A.S.I.O.R.E!***

O ****a rozgryzles mnie. Wszystkie te kluby judo ktorych adresy czesto tu podaje placa mi procenty od nowych czlonkow. Kluby zapasnicze, bokserskie czy kickboxerskie tez. Drela wrecz mi stala pesje miesieczna wyplaca. O tym ze wszystkie kluby Bjj w Polsce mnie finansuja to nawet wspominac nie musze.

***proponuje zaczac od zmiany ceny z 150-200 zl***

A ja proponuje zapytac tych sposrod uczestnikow forum ktozy u mnie cwicza, ile placa.



Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Aha, dodam jeszcze z innej beczki ze gdy BJJ zaczelo swoja ekspansje to pan RJ na wszytskich zjazdach,seminariach itp zaczal nauczac obron przed chytaniem za nogi,zejsciami do parteru,itp. Zarowno VVDolistow jaki kempokow.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet w sieci opublikowal artykul o tym. I zapowiedzial ze zamiesci do niego zdjecia. Niestety po tym jak zapowiedzialem ze chetnie poogladam i skomentuje, juz nie zamiescil. No ale moze nie potrafil skanera obslugiwac (ja nie potrafie),

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Fakt u Boruty stosunek jakosc/cena jest bardzo wysoki. Za rozsadna cene otrzymujemy bardzo fajne i wartosciowe treningi.
Dzieki Pawel.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką bronią władasz ?

Następny temat

Skutecznosc palcow w oczy

WHEY premium