SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kandydaci do Drużyny Roku UEFA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
ok racja troche sobie nastrzelal, jednak nigdy go nie bede szanowal. Jest dla mnie hamem i tyle i w ogole nie podoba mi sie jego sposob gry

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Andrij Shevchenko - jest dobry, piekielnie skuteczny, 2 akcje w meczu = 2 gole... ale nie gra efektownie
Adriano - gra bardzo silowo, srednio mi sie to podoba, dysponuje znakomitym uderzeniem, jest dobry, ale nie lepszy, anizeli Eto'o
Zlatan Ibrahimovic - jak juz napisal przedmowca, nie ma rownej formy. znakomity technik, potrafi wkrecic w ziemie niejednego obronce
Thierry Henry - gra na luzie, powoli i spokojnie, ale jak trzeba to i potrafi ladnie dryblowac na pelnym biegu, troche mu kontuzje przeszkadzaja, ale jest dobry.
Ruud van Nisterlooy - wbrew pozorom bardzo dobry drybler, dosc skuteczny, potrafi wypunktowac rywala..miewa kryzyse, ale jak jest w formie to jest znakomity, dysponuje dobrym strzalem, zadziwia mnie u neigo niesamowite opanowanie pilki, potrafi zgasic pilke, ktora leci do niego ze spora sila z ok. 50m...
Didier Drogba - w Chelsea gra inaczej, anizeli w OM, jest dobry, ale z pewnoscia sa lepsi
Ronaldo - jak jest w formie to nie ma sobie rownych, pilkarski geniusz. cudowane przyspieszenie, znakomity drybling, dobry strzal.
Roy Makaay - golleador mial dobry poczatek sezonu, ale pozniej bylo juz tylko gorzej, bil rekordu bez strzelonej bramki, brakuje mu blysku, ale wierze, ze w drugiej rundzie znow bedzie najlepszy w bundeslidze
Mirek Klose - jak narazie lider klasyfikacji strzelcow bunesligi, ale imho nie nalezy do czolowki napastnikow na swiecie, chociaz jest dobry, ale to za malo, zeby konkurowac z Eto'o.
Obafemi Martins - mlody, bardzo szybki napastnik, ale brakuje mu jeszcze tego czegos, zeby byl lepszy od Eto'o, w przyszlosci beda z niego ludzie.

reasumujac Eto'o jest obecnie bezapelacyjnie jednym z najlepszych napastnikow swiata, ciezko powiedziec jednoznacznie, czy jest najlepszy, ale z pewnoscia nalezy do scislej czolowki

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
przesadzilem troche z powodu mojej 100% antypatii do tej małpy

po 1 nie wypowiadaj sie w taki sposob
po 2 poprzez ta wypowiedz widac ze jestes nieobiektywny

wyzej od Eto'o cenie napewno Henry'ego i moze bym znalazł najwyzej 5 innych choc tez watpie oczywiscie jesli chodzi na dzien dzisiejszy

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
co do tego, że jest chamem, nie mam wątpliwości, ale w piłke wspaniale grać umie.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Ricardo (Cech)
Thuram (Samuel) Ferdinand (Ferreira) Toure (Terry) R.Carlos (Abidal)
C.Ronaldo (Wright-Phillips) Lampard (Essien) Ronaldinho (Robben)
Baros (van Persie) F.Torres (Drogba)
Henry (Cisse)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4


Ricardo (Cech)
Thuram (Samuel) Ferdinand (Ferreira) Toure (Terry) R.Carlos (Abidal)
C.Ronaldo (Wright-Phillips) Lampard (Essien) Ronaldinho (Robben)
Baros (van Persie) F.Torres (Drogba)
Henry (Cisse)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diego Aramndo Maroadona!!

Następny temat

Teamgeist - Oficjalna piłka Mistrzostw Świata

WHEY premium