SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 272
Trochę głupie pytania no ale cóż... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tymi kaloriami? Chcę schudnąć i liczmy, że mój organizm potrzebuje dziennie 1500 kcal. I przepuśmy, że litr soku ma 300 kcal. To jeśli wypiję 5 litrów tego soku to czy schudnę??? 2. Czemu gdy napiję się wody to strasznie wywala mi brzuch i mam wrażenie jakbym przytył nagle po wodzie ze 2 kg! Mam brzuch jakbym niewiadomo ile zjadł... a to tylko woda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
jak wypijesz litr soku to się usmacznisz
Co do wody , to nalej w zwykły balon 2 litry wody i zobserwuj reakcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Twoj organizm potrzebuje te 1500 kalorii na caly dzien
wiec jesli wypijesz te 5 litrow soku to przez reszte dnnia nie mozesz nic wiecej jesc .
Wiec musisz sobie tak rozlozyc posilki posprawdzac ile maja kalorii na caly dzien podzielic .
Co do wody to pij mniejszymi lykami to troche pomoze ale jak kolega wyzej napisal to jesli napelniasz czyms swoj balon to rosnie .
Sokow raczej unikaj bo sa dosc kaloryczne wlasnie chyba ze naturalne .
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawy diety

Następny temat

Jak wyszczuplić uda u 13-latki?

WHEY premium