SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kadra na ZEA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Gdzie jest Zganiacz?

Co tam robi Pitry, w lepszej formie są inni napastnicy, np.Zakrzewski, Chmiest

A co z Błaszczykowskim

juve!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
błaszczykowski?sobolewki,brożek-chłopaki z wisły niby nie są powołani żeby wypocząć na PU(ale mimo to dudka jest,reszta to ławka-(właśnie Pawełek-miało nie być rezerwowych bramkarzy )

Zmieniony przez - m.a.r.a w dniu 2006-11-25 07:46:53

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Fabianski tez rezerwowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2520
Na plus widze powołania dla Budki, Iwańskiego, Grzelaka, Szałachowskiego, Kokoszki, Fonfary i Łagiewki. Ale nie rozumiem kilku spraw. Czemu nie ma Piotrka Reissa? Wiem że ktoś powie że jest stary, ale Jacek Bąk też jest starym prykiem a gra dobrze. Brakuje mi tutaj Chmiesta, Zganiacza, Pawła Brożka, powołałbym również Mariusza Ujka bo on gra ostatnio fenomenalnie. Mógłby z powodzeniem zastąpić Żurawia.

Dziwią mnie z kolei powołania dla Pawełka, Pitrego i Magdonia, bo ci gracze, albo grają mało albo nie imponują formą(Magdoń). Kokoszkę to jeszcze rozumiem, bo młody i perspektywiczny, ale Magdoń? Nie wiem też po co ma jechać na kadrę Wawrzyniak, ale skoro Leo tak zadecydował to coś widzi w tym piłkarzu. Cieszę się również że Don Leo dostrzegł Fonfare bo zagrał bardzo dobrą rundę i należało mu się powołanie.

Mój skład:

------------------------Pawełek--------------------------------------------
-----Fonfara-----------Kokoszak -------- Łagiewka-----------Bronko---------
--------Szałachowski ---Giza --- Iwański -----Garguła----------------------
---------------Grzelak -----------Matusiak--------------------------------

W pomocy gigantyczna konkurencja, ale zdecydowałem na moim zdaniem najlepszą czwórkę w polskiej lidze chociaż na lewej stronie walke nawiązać ma Kolendowicz ostatnio bardzo dobrze grający.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja sie dziwie ze Pitry jest w kadrze
mamy tylu dobrych napastników w lidze
Chmiest,Dziedzic,Reiss(mimo wieku),Zakrzewski,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Ja bym ustawił podobnie jak zyga ale zamiast Fonfary - Golański

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Zmiany w kadrze Beenhakkera
PZPN / 2006.11.30 16:00

Piłkarz lubińskiego Zagłębia Łukasz Piszczek zastąpi kontuzjowanego Sebastiana Szałachowskiego w kadrze na towarzyski mecz ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, który zostanie rozegrany 6. grudnia w Abu Dhabi.

Drugą zmianą dokonaną w kadrze na to spotkanie jest powołanie w miejsce Pawła Golańskiego zawodnika Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski Piotra Piechniaka.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jest zmiana Wasilewski za Łągiewkę!

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
kiedy jest ten mecz ?? Dzisiaj ?? Na jakim kanale ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ucieczka do zwycięstwa

Następny temat

Zagłosuj na swój ulubiony zespół!

WHEY premium