SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTP Creatine + Taurin Hi tec

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Cichy jadłes kretkę Vitala?Bo sobie ją włąśnie kupie chyba.Jest dobra, ale jeszcze jej nie jadłem
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Robilem cykl 4 miesiace temu z czystej ciekawosci no i ze wzgledu na klientow. Bo oni jak tylko zobacza krete vitala to odrazu setki pytan. Dlaczego taka tania itp. itd.
Musze przyznacz, ze nie widzialem wiekszej roznicy w porownaniu z tymi renomowanymi. Choc na mnie kreatyna i tak dosc slabo dziala. Jednak zlego slowa o niej nie napisze. Powiem wiecej - smialo moze rywalizowac z tymi drozszymi
U mnie w sklepiku kreatyna vitala sprzedaje sie srednio jako co druga, a klienci jak to klienci. Jeden mial za***iste efekty, jeden podsumowal, ze to szit...
Dobrym posunieciem bylo wprowadzenie kretkim w kapsach, bo ludziki rzeczywiscie czesto zalowali,ze tylko w prochu byla.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Mietas ja bralem nie ma roznicy miedzy multipowerem , ultima . wiec kupuj smiało

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokładnie.Klient lubi wygode i kupi konkurencję bo jest w kapsach.Tak jak smaki itp.
Cichy a jak Ci idzie w sklepie?Sa jakieś obroty?Teraz zima idzie, wiec się ruszy pewnie.Dużo jeszcze jesteś w plecy?
Pzdr.
ps. nie zapomniałem że obiecywałem że u Ciebie zrobie zakupy, tyle że jeszcze nie teraz, bo mam inne wydatki
Dzięki Szoho

Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-09-01 18:39:00

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
looz mietas

oj cichy bedzie trzeba zadbac o reklame co

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Mysle, ze jest oki. Ruch rzeczywiscie wzrasta po tej letniej stagnacji i choc moje obroty lepiej nazywac "obrocikami" to cos sie dzieje
Reklama wlasnie na dniach internetowa rusza. Musze poskladac szafe, bo dochodza mi nowe firmy, wiec chyba sie cos rozwija
Jak wszystko poskladam to zrobie update fotkowy w swoim dziale

Reklama na sfd jest dla mnie jeszcze zbyt droga reklama Ale wszystko idzie w dobrym kierunku


Dzieki za troske Macie po sogu !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

Skoro rozszerzasz asortyment to znaczy że idzie lepszy czas.Żaden handlowiec gdy jest lipa nie myśli o rozszerzeniu asortymentu Ja też miałem lipny sierpień, lipiec jeszcze troszkę się trzymał, jednak jeśli chodzi o suple i odrzywki to wiadomo ze wakacje nie sa dobrym okresem na a handel..
Daj na priva adres stronki i cennik bo gdzieś zgubiłem, porównam sobie
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Mietki, Cicha a co wy macie sklepik z dorzywami czy silke i obok sklepik ??

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Patrz podpis :)

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 309
A te 200 kps jak bym zjesc bo od poniedzialku chce zaczac jesc a nie wiem po ile dziennie.

Kto ćwiczy ten rośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

help > co kupic .. ? kretka + ... ?

Następny temat

UNIVERSAL Natural Sterol Complex 180

WHEY premium