SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW fight club wyniki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Masakra jakaś kontuzja łydki :D mógł coś bardziej spektakularnego wymyślić widze że ostatnio modne to jest tzn. kontuzje nóg najpierw Tomasz Golob po 1 starcie rezygnuje z dalszych jazd a teraz Bazelak o ile z Tomkiem to był wałek ustawiony przez bukmacherów wiadomo każdy stawiał na Tomka że w rodzimej Bydgoszczy z taka forma zmiecie wszystkich i postawi kropke nad i a niestety Bazelak dla mnie nigdy fighterem nie bedzie kontuzja łydki to żadna kontuzja Adamek walczył ze złamanym nosem, Kulej ze złamanym kciukiem a Błaszczykowski przez całą połowe ze złamaną nogą potrafi zapier... to co takiego mogło mu się z łydką stać że nie mógł wyjść? chyba aligatora tam nigdzie nie było żeby go ugryzł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Może winstrol wbijał i mu się igła złamała
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
A ja mam pytanie do Was,czy widzieliście kiedys na wlasne oczy łydke o romiarze 52 centymetry?Taki wlasnie rozmiar podany jest na stronie Bazelaka:D
Pamietam jak 4 lata temu moje łydki mierzyły 45cm,przy wadze 95 kilo i kolesie<glownie murzyni>zaczepiali mnie na silowni pytajac,jak to zrobilem,ze sa takie wielkie:D,a wygladały jakby cały czas były napuchnięte<wg słownika Bazelaka czyt.kontuzjowane>
Ehh,Kamilku dlaczego???:( zawiodłeś NAS,twoich wielkich fanów,teraz w oczekiwaniu na nastepną twoja walkę bedziemy musieli się nacieszyć "teatrzykiem" Lesnar vs Velasquez...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
Ja mam 52 w udzie:D
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Savickas ma 56cm w łydce

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To że była retransmisja w ipli - wiemy.
Ale czy jest możliwość , nie wiem...może ktoś zgrał z tej ipli, czy jakoś tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
7 zika panowie nie macie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrestling a prawdziwe walki

Następny temat

Sklep MmaOverload

WHEY premium