SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrestling a prawdziwe walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Witam :) wiem ,że wrestling to "udawany sport" ale czy waszym zdaniem w prawdziwej walce zawodnicy by potrafili coś zdziałać ??
Nieznam sie zbyt na sztukach walki ale myśle ,że napewno walczą dużo lepiej od zwykłych ludzi.A pozatym taki Brock Lesnar - przeszedł z wrestlingu do MMA i wszystkich trzaska
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrestling to "udawany sport"

To jest zwykły sport a nie udawany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ale walki są udawane, czyż nie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Brock trenował przedtem normalne zapasy, dlatego wymiata.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Professional wrestling is a form of theatrical display which contains strong elements of mock combat and catch wrestling"


To tak z definicji. Czy nazwać to sportem? Sport to każda forma aktywności fizycznej lub umysłowej podejmowanej w celu rywalizacji.
We wrestlingu rywalizacji jako takiej nie ma, gdyż walki są reżyserowane. Czyli za bardzo sportem tego nazwać nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Czyli zawodnicy wrestlingu nie są zbyt uzdolnieni bojowo ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktywność fizyczna jest, rywalizacji może nie ma, ale czy podnosząc ciężary przy czym nie rywalizowałbym z nikim to nie mogę powiedzieć, że uprawiam sport?


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-10-10 13:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@vcamaro teoretycznie podnosząc ciężary automatycznie rywalizujesz z innymi nawet nie startując w zaowdach, gdyż cheć osiągnięcia lepszego wyniku samo w sobie ejst rywalizacją, chociaz moge sie mylić

Wrestling to nie sport, wynika to jasno z definicji. To jest teatr, a "zawodnicy" są aktorami. Gdy w filmie akcji jest scena walki, to też jest reżyserowana i jest jak najbardziej aktywność fizyczna, ale aktorstwa chyba sportem nie nazwiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ciekawi mnie cyz np.Taki big show by coś zdziałał w MMA ,albo czy by z takim Lesnarem w walce ulicznej miał szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rakhu, zaraz a czy wrestler z każdą próbą podniesienia drugiego gościa nie stara się nim rzucić jak najdalej? Już jest jakaś rywalizacja
Te wszystkie rzuty i inne bajery trenują, żeby wykonywać jak najlepiej i ja mimowszystko będę uznawał wrestling za sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Niektórzy dorośli mężczyźni nadal myślą że wrestling to prawdziwa walka (np B*****k;p) Jak dla mnie cały ten cyrk to głupot, oglądać sie tego nie da tak razi sztucznością i infantylnocią..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce "Diaz vs Noons II: San Jose - wyniki.

Następny temat

KSW fight club wyniki!

WHEY premium