SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 40 Irlandia 22.10 Dublin

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Co z tego jakby go chłopaki z jakiegoś no name klubu poskrecali,
jak z Pudzianem co jeździł do att a nie umiał żadnych podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Ktos mi mowil, ze Strachu kiedys chyba judo trenowal, wiec moze jakies podstawy ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawy oczywiście, że ma. Ale chyba w walce lepiej umieć coś więcej niż podstawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
No raczej. Z drugiej strony mozna sie zastanowic nad tym jakie podstawy ma jego rywal... Patrzac po 2 ostatnich walkach to szalu nie ma.


Zmieniony przez - Tomasz123123 w dniu 2017-10-04 11:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Sportowo pod MMA to wiadomo, że Popek liznął tego więcej, ale patrząc na jego poziom, to rywal w postaci Oświecińskiego jest chyba odpowiedni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie kluczowym będzie psychika. Popek nie bał się Burnejki. Jeśli tak samo podejdzie do Stacha to będzie dobrze.
Z drugiej strony jaką psychikę na Stach? Judo nie nauczyło go przyjmowania ciosów. Może stanie na bramkach ma jakieś przełożenie na MMA? Dla mnie to niewiadoma.


Zmieniony przez - MMA w dniu 2017-10-04 13:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Panowie, 44 koks po zaledwie kilku miesiącach przygotowań... Reanimacja po dwóch wymianach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Nie przypuszczam że Strachu pęknie przed walką z Popem.Co więcej ide o zakład że ma lepszy parter przez znajomość judo.

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




KSW
Najwaleczniejszy zawodnik KSW, Michał Materla wraca do okrągłej klatki w rytmie strof napisanego przez Williama Ernesta Henleya utworu „Invictus”.

„Wiersz Williama Henleya pozwolił mi przetrwać trudne chwile w życiu osobistym, które spotkały mnie w ostatnich miesiącach.” – mówi Materla. „To dzięki niemu oraz wsparciu bliskich wyszedłem z tych kłopotów silniejszy i mocniejszy niż kiedykolwiek”.
Ten ponad stuletni utwór angielskiego poety był inspiracją dla wielu osób zmagających się z przeciwnościami losu, w tym prezydenta RPA Nelsona Mandeli. Teraz dał siłę naszemu wojownikowi w trudnych chwilach życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
Yoshi87
Sportowo pod MMA to wiadomo, że Popek liznął tego więcej, ale patrząc na jego poziom, to rywal w postaci Oświecińskiego jest chyba odpowiedni.


nie sposob sie nie zgodzic, jestem podobnego zdania a przy tym mega ciekaw przebiegu wali. szkoda tylko ze tak szybko zestawili te dwie postacie wobec siebie
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozal vs Pudzian 2 -to juz pewne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

FEN 18 SUMMER EDITION - Koszalin

WHEY premium