SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW24 28 września w Łodzi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
"Nawet z perspektywy przeciętnego widza, będzie to atrakcyjniejsze,"

Atrakcyjniejsze? To dlaczego od razu tak nie zrobili Kawul jak zwykle bajera 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
:D w sumie nawet ok, jak Oliemu jakoś zapłacą za przygotowania, niż dadzą zastępstwo. Przynajmniej wp****** z jego rąk nie ominie Walusia :D fajnie jakby np na grudniowym zawalczyli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
heh słowiński nie walczy gdzieś w sobotę ,może będzie kontuzja i będziemy mieli Oli vs Różal ,gdzie pewnie postawię kasę na Thompsona ,mam nadzieję ,że tak się nie stanie ,ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
ale jaja by były ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
"....Wczoraj, federacja podjęła decyzję o wycofaniu całego pojedynku, po tym jak przez cały dzień szukali ewentualnego zastępcy dla Oliego Thompsona. Warunkiem było, żeby przeciwnik był z Polski. Z braku odpowiedniego kandydata, KSW zmniejszyło ilość walk o jedną."
warunek z dupy, bo co zawsze na ksw musi być Polak vs obcokrajowiec? Dziwne, że nie znaleźli nikogo. W sumie Oli to całkiem solidny zawodnik jak na naszą scenę i ewentualni przeciwnicy realnie kalkulując mogli się obawiać szybkiego wpjerdolu i zaprezentowania się od złej strony szerokiej publice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
120 kg: Karol Bedorf (9-2) vs. Paweł Nastula (5-4)
Zapowiada się ciekawa walka, ale jednak powinien być niższy limit. Paweł jest niesamowicie silny, ale jednak ok 15 kg może być ciężko nadrobić. Do tego nie wiem, ale wydaje mi się, że Paweł zrzucił kilka kilogramów. A w ostatnich pojedynkach ważył bardzo rozsądne 105kg. Nie podejmuje się typowania tego pojedynku, jednak sercem jestem za Nastulą.

84 kg: Michał Materla (19-3) vs. Jay Silva (8-8)
Kolejne ciekawe starcie. Będzie się iskrzyć, jednak zdecydowany faworyt to Michał i tym razem coś czuję, że pojedynek zostanie rozstrzygnięty przed czasem. Stawiam na KO w 2-3 rundzie.

77 kg: Borys Mańkowski (13-5-1) vs. Ben Lagman (6-4)
Tu martwi mnie czy Borys odbudował się fizycznie i psychicznie. LAgman też będzie chciał się pokazać z dobrej strony. Serce mówi Borys, ale jednak rozum bardzo tonuje te przewidywania. Stawiam na Borysa na punkty po wyrównanej walce.

55 kg: Karolina Kowalkiewicz (3-0) vs. Jasminka Cive (5-1)
Karolina KO - koniec pierwszej, początek drugiej

Open: Marcin Różalski (3-2) vs. Paweł Słowiński (0-0)
Mimo, że Marcin wydaje mi się spoko człowiekiem to drażni mnie trochę nachalna promocja jego przez KSW. Wreszcie trafia na miejsce w rozpisce. I wreszcie ktoś zweryfikuje jego umiejętności MMA. Zwłaszcza, że przeciwnik jednowymiarowy i posiadający podobne atuty.

66 kg: Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)
Szkoda mi Artura, bo niestety nie widzę zbyt dużych szans dla niego. Zwłaszcza, że zbijając do 70 wyglądał już na bardzo osłabionego. A zbicie do 66 wydaje mi się niemal niemożliwe. Ciekawi mnie jaki catchweight ustalono. Jedynych szans upatruje dla niego na rozsądnym trzymaniu Anozora na dystans, i tym, że będzie miał jakieś 10kg przewagi w moemencie wejścia do ringu. Ale coś czuję, że to może skończyć się cięższym KO niż w ostatniej walce Anzora, jeśli Artur nie zdąży się zregenerować. A najgorsze jest to, że obu zawodników bardzo lubię.

70 kg: Mateusz Gamrot (4-0) vs. Andre Winner (14-7-1)
Dobry sprawdzian dla Mateusza, Duży talent, przeciw sporemu doświadczeniu, a jednocześnie zawodnikowi, który do końca kariery ma sporo czasu. Stawiam na Andre przez niejednogłośną decyzję.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mogles napisac ze Słowinski posiada podobne atuty co Rozal ? Pokaz mi dokonania i sukcesy obu tych panów i sie przekonamy kto co ile znaczy. Sting lał jak leci zawodnikow mma na zasadach k1, ktorych Rozal nawet by nie skaleczyl. Jezdzil po swiecie i tam musial sie przebic, pokazywac co jest wart, a takie cos jest znacznie trudniejsze, niz kiedy ma sie protektorow i promotorow ze swojego podworka. Nikt ci nie broni lubic barbariana, ale to porownywanie atutow, na wyrost, bo np jakie low kicki ma paul, a jakie reszta polskich kajedynkowiczow ? Z ta weryfikacja tez sie nie zgodze, bo sting moze weryfikowac nowe talenty w k1 (nie tak dawno morosanu) a nie kogokolwiek w jakiejkolwiek formule z parterem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Słowiński to w stójce kilka klas wyżej, niezaprzeczalnie. Jeśli nie da się na glebie to stawiam na KO dla Stinga.

Swoją drogą ciekawe przewidywanie na walkę Gamrota - POLAK PRZEGRYWA na KSW przez DECYZJĘ, do tego NIEJEDNOGŁOŚNĄ. No nie widzę tego.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Wiesz dominacja Andre i mamy niejednogłośną decyzję. A coś czuję, że będzie bardzo wyraźna przewaga Winnera

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mańkowski wygra na bank a Gamrot też powinien. I mam nadzieję że Kornik da radę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 160 - wyniki i dyskusja

Następny temat

Emilka potrzebuje kolejnej operacji.

WHEY premium