SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA Z TREC NUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Olimp nie w USA fabryki ale robi ekspansję na Niemcy

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więcej powiem - dostałem maila , że SKW zarządz tylko figurant, bo właścicielem jest Sportatut


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A masz jeszcze tego maila czy go skasowałeś

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty......przesmiewco:)ja naprawde Ci tego maila wysle))).


pozdro
pozdro

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla Biggera i Lucka
Witam sceptyków. Oto wasz upragniony adres
MDT NUTRITION INC.
Whitestone N.Y. 11357
USA.

Może by tak Olimp zaczął podawać producentów swoich suplementów, a nie wciska,że po długich badaniach opracowali coś rewelacyjnego np. D-rybozę i nagle okaże się, że ta olimpowa kreatyna robiona jest w Azji, a dla zmyłki kupiona w niemczech. Pozdrawiam wszystkich, którzy Treca spróbowali i mogą przedstawiać fakty a nie brednie, te dobre i złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
trecman))nie denerwuj sie
Ty nie przedstawiasz faktoow tylko adresy ,ktoore sa mylne...bo jak wytłumaczysz ten fakt ze firma ukrywa sie w ciastkarni)))))
co do olimpa to maja surowce z najwyzszej poołki...chocby lonza(l-karnityna i hmb)
a...jak jestes taki oblatany w trecu to powiedz czy bodylab hmb to tez trec...?-to hmb jest na 100% z azji jak to piszesz i nie zaprzeczaj faktom.

pozdro
bigger


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ma wspólnego Trec z Body Lab ? Może mnie oświecisz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba większość hmb i l-Glutaminy jest z azji ? ja nie twierdzę, że olimp jest zły, ja też od niego zaczynałem. twierdzę, że Trec jest dobry bo sam się o tym przekonałem i wcale nie jestem nerwowy, wręcz przeciwnie przepełnia mnie spokój, że dobrze wybrałem (trec).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
trecman ..ciesze sie twoim szczesciem)

własnie wiekszosc jest z azji(ale to jest ta wiekszosc zanieczyszczona mikrobiologicznie i z zawyzonymi parametrami metali szkodliwych...;()
sa dwie firmy na swiecie ,ktoore maja patent na hmb i jedna z nich jest lonza.

bodylab))))))))))))))oki..ja tez nieznam

pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7062
według mnie to dobra kreatyna. sam ją biorę i jestem zadowolony z dotychczasowych efektów. polecam !!!


CZA BYĆ TFARDYM A NIE MIĘTKIM
Gadoom

The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakiej firmy kreatynę polecacie ?????

Następny temat

Odzywki z Europy

WHEY premium