SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA 1250mg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Witam! Kupiłem KREATYNĘ 1250mg firmy Olimp. Proszę powiedzcie mi jak to dawkować? I czy wystarczy sama kreatyna do przyrostu siły, czy będę musiał jeszcze dokupić np. glukozę czy rybozę?
I jeszcze jedno pytanie czy po tej kreatynie można przytyć, czy rozwinie się tylko czysta tkanka mięśniowa?
POZDRAWIAM!

...Mimo mocy rozumu nie umiemy wciąż pokonać strachu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
ja waze 90 kg i biore 6 kaps rano naczczo i przez treningiem 6 naczczo do tego biore horse power ale to juz inny temat.

scott

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
Możesz dawkować:

4 caps rano, na czczo
4 caps po treningu
lub druga opcja:
4 caps przed treningiem
4 caps po treningu

Ja zastosowałem wariant 4 przed i 4 po treningu, i powiem szczerze, na przyrosty nie narzekałem

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kreatyna jest suplementem przede wszystkim na siłę. co do dawkowania - wyszukiwarka. generalnie: 5 - 10g na dobe w dawkach 3 - 5g na porcje. najlepsze pory przyjmowania to rano, przed i po treningu. wybierz sobie np dwie z nich i masz problem z glowy.

co do przyrostu masy - uzalezniony jest on od diety. na kretce mozna tak chudnac jak i tyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Dzięki WIELKIE Wszystkim za odpowiedzi!!

...Mimo mocy rozumu nie umiemy wciąż pokonać strachu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VPX NO Shotgun V3????

Następny temat

jaka kreatyna?

WHEY premium