SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONIEC KREATYNY???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6830

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALE CZYM UZASADNIAJĄ TO FRANCUZI CZY WŁOSI?? ŻE SZKODLIWA?? ŻE ZA DOBRE EFEKTY?? JAKI JEST OFICJALNY POWÓD TAKIEGO ZAKAZU???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh a moze juz nam udek z kurczka i rybki tez zabronia jesc bo uznaja ze po tym sie rosnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Z chwila zakazu sprzedawania kreatyny zakupuje koks.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Ja tez !
A co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
No. Zima za pasem, więc trzeba do piwnicy koksu nakupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ALE CZYM UZASADNIAJĄ TO FRANCUZI CZY WŁOSI?? ŻE SZKODLIWA?? ŻE ZA DOBRE EFEKTY?? JAKI JEST OFICJALNY POWÓD TAKIEGO ZAKAZU??? "- dzięki ża odpowiedź na pytania..... po raz kolejny: to forum jest do bani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jest to zapewne zasługa lobbyngu. Po prostu - nawiedzeni przeciwnicy kreatyny i wspomagania mają w tych krajach mocne poparcie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mata - tak na marginesie - nie wpieniaj się, jak nie otrzymujesz natychmiastowej odpowidzi. Nie każdy ma czas siedzieć non stop przed komputerm.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kredki for ever :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Za kilka lat na forum bedą posty typu :
Chcę zrobić cykl z kreatyny ,prosze napiszcie mi jakie są efekty ,jakie skutki uboczne i jakie stosować osłonki

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kreatyna w wodzie traci wlasciwosci

Następny temat

jakie odżywki i suplementy na rzezbe??

WHEY premium