SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONIEC KREATYNY???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47747 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIŚ ZASŁYSZAŁEM OD OJCA, ŻE MKOL I INNE ORGANIZACJE SPORTOWE W NAJBLIŻSZYM CZASIE CHCĄ WPISAĆ KREATYNĘ NA LISTĘ ŚRODKÓW NIEDOZWOLONYCH (w różnych dyscyplinach sportu zawodowego). CHCIAŁEM WIEDZIEĆ CZY TO MOŻLIWE I CZY WOGÓLE REALNE??? OJCIEC RZEKOMO NIE PAMIĘTA GDZIE TO SŁYSZAŁ , ALE PONOĆ "W TELEWIZJI".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17894
nie wiem nie slyszalem w tym kraju nic mnie juz nie zdziwi ale skoro we francji jest zabroniona to dlaczego u nas nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36374
No w niektorych krajach kreatyna jest srodkiem zabornionym np. we Francji jakby co sie kupi wiecej

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49424
całkiem możliwe HMB tez zakazane
troche przesadzają ale co zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13632
zacząć robić zapasy Szoho

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47747 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
RAACZEJ TO PRAWDA: W TYM KRAJU MNIE TEŻ NIC JUŻ NIE ZDZIWI , CHYBA ŻE COŚ ZMIENI SIĘ NA LEPSZE ZAMIAST CIĄGLE SIE P*ERDOLIĆ...
SERYJNIE WE FRANCJI JEST ZABRONIONA I HMB TEŻ ???? DLACZEGO....????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 23109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106471
niedługo zakazane bedzie bialko i gainery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
TAAK WSZYSTKIEGO ZABRONIĆ I WSZYSTKICH POWP*ERDALAĆ DO WIĘZIENIA TYLKO PODATKI NIECH PŁACĄ... BEZ KITU W TYM KRAJU DŁUGO NIE WYROBIE..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49424
MKOL raczej chce pokazać , ze mozna bić rekordy świata bez dodowego wspomagania a kreatyna jak by nie patrzeć jest b.dorbym stufem dla sportowcow gdyz ma wiele zastosowań nie tylko siła , ale i wytrzymałość ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
JAKI JEST OFICJALNY POWÓD TEGO, ŻE WE FRANCJI KREA I HMB SĄ ZAKAZANE???
I CO TO WOGÓLE ZNACZY??? W SKLEPACH TEZ NIE MAJĄ????????????
K*RWA CZEMU???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25305
w sporcie bedzie zakazana a w sklepach bedzie, mnei to w sumie wisi

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat