SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONIEC KOKSU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
depresja na bank. tez tak postanowilem koniec z tym na zawsze !!!! minelo 8 miechów a w pulce juz susta, meta , boldek
niestety ciezko z tym skonczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
widze znow ciekawe tematy. do autora > fakt 3 cykle to nawet nie jewst etap poczatkuijacego, ale podziwu godne , autor sam zauwazyl skutki uboczne, nawet juz po 3 cyklach, zatem jest czlowiekiem myslacym.
jak najbardziej branie towaru bez konkretnych planow / typu start w zawodach uwazam za nieco bezsensowne. kilku kolegow posadza autora o deoresje, rzeczywiscie tak tez moze byc, jednak w mlodym wieku deoresja nawet posterydowa jest rzadkoscia.
co do uzaleznienia , przyznam ze mnie tez mocno kusi, zwlaszcza jak widze malolatow ostro pakujacych i majacych efekty , to w skrytosci ducha mam silna pokuse, powalczyc.
autorowi zycze poweodzenia
[ozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
"co do uzaleznienia , przyznam ze mnie tez mocno kusi, zwlaszcza jak widze malolatow ostro pakujacych i majacych efekty , to w skrytosci ducha mam silna pokuse, powalczyc."

O ludzie mam to samo... Ostatnio mam takie cisnienie zeby sobie zayebac ze ledwo sie powstrzymuje... Wiem ze to irracjonalne bo cwicze pol roku i mam 17 lat ale jak widze moich kolegow ktorzy zapisali sie przed 3-4 tygodniami i rosna jak na drozdzach (czytaj mecie) a pozniej beda sie napinac i przyjmowac komplementy od kolezanek to mnie szlag trafia :C Ale moj zdrowy rozsadek jak zawsze wygra
Marek.C w Twoim przypadku to nawet pewnie nie odczulbys zadnych sajdow po cyklu na rzezbe typu prop + wino wiec gdybym byl toba to mialbym w tej chwili powazne zrosty na dupie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
zrosty to mam takie ze byly problemy z wbiciem igly, szla jak w deske.
mam kolegow ktorzy juz nie moga robic zastrzykow w tylek a robia w barki tricepsy, najszerszy /w uda tez juz nie moga/.
pozdr i zycze zachowania zdrowego rozsadku.
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Powodzenia...ciezko bedzie...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
1 czy 2 razy do roku mozna ***nac lekkie cykle prop superka lub prop winko.Nie żałuj sobie ale z umiarem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
A co wy pie*** glupoty?! Gratulacje ze kolega doszedl do takeigo wniosku przy 3 a nei przy 30 cyklu!! Teraz to jeszcze moze nei bedzie mial powazneijszych side-ow, a po 30 to obojetnie jak twarda z niego sztuka, to i tak nie ma sensu juz przestawac bo watroby nie ma, zoladek przezart wrzodami a serducho 2 razy wieksze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Szejker1 TY nie pier.. głupot
marek znam ten ból tez go teraz przechodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Flex a jaednak?...skusiles sie

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
moim zdaniem najwazniejsza jest pelna akceptacja osoby odstawiajacej towar "na zawsze" przez jego kobiete - tzn - wyrazny jej sprzeciw dalszemu braniu towaru, jak rowniez zmiana srodowiska kolegow - na tych ktorzy nie biora - inaczej mozna sesrac sie z zaadrosci - (przepraszam za trywialnosc i brak glrebi w wypowiedzi ) jak idziecie np razem na trening lub na plaze - a czlowioek jest w 1/2 formy ktora prezentowal wczesniej.

pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl=Prolka

Następny temat

Thermal Pro po Mejzitang

WHEY premium