SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K1, bjj, etc. to badziewia...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"polskich zawodników czy moga byc zagraniczni :) " - podaj i tych i tych

"oki np ostatnio porazka Royca z jugodoką" - i widzisz jak nie masz o czymś pojęcia to nie wal głópot.Bo po pierwsze walka była ograniczona mnóstwem zasad.A po drugie czołowi fighterzy wale tudo obserwujący to na własne oczy między innymi Ensona który jest japończykiem więc napewno nie stoi po stronie Gracie stwierdził że Royce powoli sie uwalniał z założonego nie do końca duszenia.


"a jesli chodzi o polskie to niedawno odbyty turniej w bytomiu" - zostali wystawieni ludzie z małym starzem w Bjj.I walka dodatkowo mocno ograniczona przepisami.

"jesli chcesz , to zawsze sie znajdzie wiecej" - poprosze

"Jedna rzecz mnie bardzo dziwi otóz nikt tak nie zachwala własnego stylu jak robią to panowie z bjj" - to proste Bjj jest najlepszym stylem.W walkach między stylowych pokonało każdy styl a wszyscy czoło fighterzy vale tudo mimo że dodatkowo ćwiczą inne style to ich podstawowym stylem jest Bjj.No niektórzy ćwiczą shootwresling czy shootfighting ale i jak to mały rpocent w stosunku do Bjj.

"panowie tacy jak roger uwazają ze nic poza bjj nie jest w stanie zapewnic skutecznej obrony" - nic takiego nie mówiłem.Są inne skuteczne style ale Bjj jest najskuteczniejsze więc jak ma się dostęp do niego to jest najlepszym wyborem.

"przeciez bjj to 90 % parter, do tego są własnie combaty i inne style które bardziej sie nadają gdyz wojna a samoobrona to dwie różne rzeczy ." - spytaj się o to Navy Seals, Rangers i Marines dlaczego wybrali Bjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
jesli chodzi o argument ze walka była ograniczona to jest to bardzo słaby argument gdy kazdy turniej jest ograniczony navet ValeTudo wiec poprosze o inny .To ze gracie by sie uwolnił czy nie nie ma znaczenia gdyz i tak przegrał
co do navy seals i rangersów wątpie zeby ich zdolnosci bojowe opierały sie na bjj moze i sie ucza tego ale uczą sie te róznych innych rzeczy.I jesli rangersi uczyliby sie tylko bjj to zapewne nie byli by elita .
Moze z mojej wypowiedzi wynika ze jestem przeciwnikiem bjj ale tak nie jest , wqrzają mnie tylko texty typu to jest do kitu bjj jest 100 lepsze
Tak mi sie wydaje ze ludzie pokroju rogera mają klapki na oczach z napisem bjj the best i nie wiedzą ze wypadało by je wkoncu zdjąć


"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
navy seals i rangersi przede wszystkim to sie uczą jak kogoś posłać na drugi świat.

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jesli chodzi o argument ze walka była ograniczona to jest to bardzo słaby argument gdy kazdy turniej jest ograniczony navet ValeTudo" - vale tudo jest mało ograniczone.



"To ze gracie by sie uwolnił czy nie nie ma znaczenia gdyz i tak przegrał" - już ci mówiłem niedoinformowany kretynie że jak pojęcia nie masz to sie nie wypowiadaj bo po pierwsze nie przegrał tylko walka została przerwana bo sędziemu coś się tam uroiło a po drugie wynik walki podany przez pride to non contest.



"co do navy seals i rangersów wątpie zeby ich zdolnosci bojowe opierały sie na bjj" - znowu jesteś kretynem skoro nie wiesz że zdloności bojowe wojska opierają się na broni palnej.


"Tak mi sie wydaje ze ludzie pokroju rogera mają klapki na oczach z napisem bjj the best i nie wiedzą ze wypadało by je wkoncu zdjąć" - klapki na oczach to masz ty bo nie możesz się pogodzić z tym że to jest najlepszy styl a po drugie podaj co trenujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
Spójrz w profil to sie dowiesz....."CENSORED".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
roger007, twoja sprawa co uważasz za najleprze ,ale weź nieobrazaj ludzi bo to innych razi a w ten sposób twoje wypowiedzi traca na wartosci.
A pozatym ta dyskusja o tym czego uzywaja rebgersi czy navy seals.Dajcie sobie z tym spokój bo nieoto tu chodzi a i tak ani ja ani wy niemacie o tm pojecia.

"Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
"znowu jesteś kretynem skoro nie wiesz że zdloności bojowe wojska opierają się na broni palnej ", qrde tak sie zastanawiam czy doszłes do tego sam czy ktos ci pomógł a co jesli sie skonczy amunicja ?

"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roger ty Chu ,,, ***a,,,, te twoje bji se w du.. wsadz tarzac po ziemi i kazdemu lache robic i lapac za ****a to mozesz w swojej sekcji pedałow


anapolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
apropo skutecznosci bjj w 1995 najlepszy uczen Gracie przegrał w walce finałowej z zawodnikiem capoeira na mistrzostwach Vale Tudo w Brazyli.I to popiera stwierdzenie ze człowiek a nie styl bo kazdy styl ma prawie to samo(lowkick,roundhouse,side kick,rece)A jak mówia bjjowcy to capoeira ma wiecej wspólnego z polką czy czardaszem niz z sztukami walki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
anapolon uspokój się!!!nikt tu nie obraża Twego stylu o ile coś tam ćwiczysz.

WALKA TO MOJA RELIGIA BJJ TO MOJE NIEBO

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bandaż bokserski

Następny temat

konfrontacja stylów tradycyjnych

WHEY premium