SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jorge Masvidal kontra...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC via Getty Images

Właściciel ATT Dan Lambert chce walki Jorge Masvidala z Conorem McGregorem lub Nickiem Diazem

Posiadacz tytułu BMF oraz czołowy zawodnik wagi półśredniej UFC Jorge Masvidal jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych zawodników MMA i równie dobrze może już wkrótce zawalczyć o pas.

Jednak Dan Lambert, właściciel American Top Team, ma nadzieję na inną walkę dla Gamebred’a niż pojedynek ze zwycięzcą walki o pas między mistrzem Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem na UFC 245.

Lambert i zespół z ATT wiedzą, że Masvidal chce zgarnąć największą wypłatę, więc mają nadzieję, że walka z Conorem McGregorem dojdzie do skutku. Jeśli jednak do tego pojedynku nie dojdzie, Lambert uważa, że walka z Nickiem Diazem ma największy sens dla Masvidala.

Dan Lambert
"Wszystkie one to walki o wielkie pieniądze, ale są to inne walki o pieniądze. Jorge i zespół jasno dali do zrozumienia, że on chce walczyć z kimkolwiek, kto da mu na wypłacie jak najwięcej zer. On chce zarobić pieniądze, a dla mnie, walką o największe pieniądze jest zawsze pojedynek z Conorem McGregorem, więc gdyby to zależało ode mnie, kazałbym mu dalej walczyć z Conorem. Prawdopodobnie będzie to Nick i ta walka będzie miała największą oglądalność. To trochę ironiczne, że mniejsze pieniądze można otrzymać za walkę o tytuł".


Nick Diaz i Jorge Masvidal toczą w ostatnim czasie wymianę zdań w mediach społecznościowych i wywiadach mówiąc sporo o potencjalnej walce, po tym, jak Masvidal pokonał brata Nicka Nate'a na UFC 244, zdobywając tytuł BMF. To trzecia spektakularna wygrana Masvidala w 2019 roku, która może przyczynić się do przyznania mu nagrody Zawodnika Roku.

Dan Lambert wierzy, że głosy zostaną rozdzielone między Israelem Adesanya i Jorge Masvidalem, ale daje przewagę dla Gamebred’a.

Dan Lambert
"Jedynym facetem branym pod uwagę jest Adesanya. Nie sądzę, aby któryś z nich miał coś przeciwko przyznaniu tej nagrody temu drugiemu. Obydwaj mieli wspaniałe lata i wielkie zwycięstwa. Myślę, że sposób, w jaki Masvidal dotarł do tego miejsca oraz to, przez co przeszedł, uważam za niewiarygodną i wspaniałą historię. To powinno przechylić szalę na jego korzyść, plus najszybszy nokaut w historii UFC i przeciwko komu to zrobił. Mistrz BMF, największe gale, większa oglądalność, myślę, że Masvidal powinien zdobyć tę nagrodę."


Dan Lambert wierzy, że Jorge Masvidal będzie dzielił Oktagon z Conorem McGregorem lub Nickiem Diazem w swojej następnej walce i że odbierze również nagrodę dla najlepszego zawodnika 2019 roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Jorge Masvidal chce trzeciej walki z Kamaru Usmanem, aby pomścić porażkę przez KO

Jorge Masvidal, jak wielu fighterów przed nim, jest prześladowany przez swoje porażki, a przegrane z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem prześladują go najbardziej.

„Gamebred” został znokautowany przez Usmana podczas ich rewanżu na UFC 261 w kwietniu 2021 roku, co nastąpiło po przegranej przez jednogłośną decyzją z „Nigeryjskim Koszmarem” na UFC 251 poprzedniego lata.

Czy zwycięstwo nad przeciwnikiem z pierwszej piątki zapewni Masvidalowi kolejną szansę na walkę o tytuł?

Malki Kawa
„Masvidal dobrze sobie radził w tej pierwszej rundzie, a potem został trafiony i znokautowany, co przy okazji było okrutnym nokautem” – powiedział menadżer Masvidala, Malki Kawa w rozmowie z MMA Underground. „Nie odbieram niczego (Usmanowi). Więc to trochę prześladuje Masvidala. Chce walczyć z kimś, kto może przywrócić jego nazwisko d o Top 5, pokonać kogoś, a potem chce walczyć z Usmanem po raz ostatni i wtedy to może być koniec.”


Pretendent Gilbert Burns jest gotowy odpowiedzieć na wezwanie.

Czy Usman będzie nadal mistrzem, gdy Masvidal będzie gotowy, to się okaże. „Nigeryjski Koszmar” będzie bronił swojego tytułu w dywizji przeciwko Leonowi Edwardsowi na UFC 278 w przyszłym miesiącu w Salt Lake City.

Gdyby Edwards pokonał Usmana, walka o tytuł byłaby możliwa dla Masvidala.

Malki Kawa
„Jeśli Leon pokona Kamaru, dostajesz „trzy kawałki i sodę”, to musi się stać” – kontynuował Kawa. „Nie byłoby lepszego sposobu, aby poszedł walczyć z Leonem, a następnie z Kamaru. Jeśli kiedykolwiek chciałbyś napisać historię… ale najpierw Leon musi pokonać Kamaru. To duże wyzwanie dla każdego. Dla sportu, dla Masvidala, dla Leona nawet, jeśli Leon wywalczy pas i dostanie walkę z Masvidalem o ten pas w Londynie, to będzie to największa wypłata w karierze Leona i zasłużenie.”


Zakładając, że Masvidal nie skończy w więzieniu za pobicie Colby’ego Covingtona.

Masvidal i Edwards mają zatarg po wpadnięciu na siebie za kulisami UFC London na początku 2019 roku, gdzie „Gamebred” zaatakował Edwardsa, wymierzając mu kilka ciosów od czego wzięło się sformułowanie – „trzy kawałki i soda”.

Najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo ciekawie dla dywizji 170 funtów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Fajnie by było jakby Rudy mu wp******ił. Beka byłaby nieziemska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stawiałbym ma Masvidala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nick faktycznie już dawno nie walczył i możliwe, że byłby trochę zardzewiały, ale bracia Diaz jeśli się przygotowywali do walk, to zawsze na 110%. Fajnie byłoby jeszcze zobaczyć Nicka w Oktagonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Masvidal dzik, powinien walczyc o pas. Conor meczyl sie w stojce z Diazem, raz przeyebal, drugi raz wygral kontrowersyjna decyzja, a Masvidal Diaza doslownie zgwalcil i osmieszyl w stojce jak jakiegos amatora, IMHO z conorem byloby podobnie

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
No męczył się z Natem w stójce ale dopiero jak opadł z sił, tutaj też by tak było, ale myślę, że dopóki miałby tlen to ogrywałby Jorge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gdyby Masvidal nie miał tak mocnej szczęki/głowy jaką ma to Conor by miał szanse a tak... wolałbym walkę z Nick kontra Masvidal. Nick w formie mógłby wygrać, teraz to nie wiem




to była szalona walka

Ale i tak lepiej by było po prostu zobaczyć go w walce z kimś "prawowitym" jak zwycięzca walki Colby - Usman czy Woodley, Edwards, rewanż z Maią czy Wonderboyem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Steven Ryan/Getty Images

Jorge Masvidal wskazuje bardziej lukratywną walkę od pojedynku z Conorem McGregorem

Jorge Masvidal wie, że walka z Conorem McGregorem byłaby walką o wielkie pieniądze, ale jego zdaniem nie byłby to najbardziej lukratywny pojedynek, który mógłby stoczyć..

Jorge Masvidal jest obecnie na fali trzech efektownych zwycięstw przez KO/TKO w których pokonał kolejno Darrena Tilla, Bena Askrena i Nate’a Diaza. Wydaje się też, że będzie miał dużo do powiedzenia w kwestii zestawienia kolejnej walki. Wielu wierzy, że "Gamebred" zrobił wystarczająco dużo, aby otrzymać walkę o tytuł w wadze półśredniej, ale istnieje również możliwości stoczenia walki za duże pieniądze z takimi rywalami jak Nick Diaz i Conor McGregor.

Rozmawiając z TMZ Sports, Masvidal powiedział, że podczas gdy walka z McGregorem rzeczywiście sprawiłaby, że na jego koncie bankowym pojawiłaby się duża suma pieniędzy, to nie byłaby to walka za największe pieniądze.

Jorge Masvidal
"McGregor jest jednym z losów na loterii, na które prawdopodobnie zamierzamy przeznaczyć gotówkę. Nie jest to największy kupon na loterię, ale jest to jeden z tych największych kuponów na loterię."


Masvidal stwierdził, że pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem stałby wyżej finansowo od walki z McGregorem.

Jorge Masvidal
"Ja kontra Mayweather. Chcę pieniędzy. Mam dzieci, które mają swoje potrzeby. Uwielbiam walczyć i jedną z moich pierwszych miłości dorastania był boks, a potem zakochałem się w zapasach i wtedy pojawiło się UFC. Myślałem sobie: "Wow, mogę robić te dwie rzeczy w tym samym czasie". Zakochałem się w UFC i to wszystko, co zrobiłem, MMA. Ale mogę poddać testowi swoje dupsko w boksie.

Nie twierdzę, że jestem lepszym bokserem niż Mayweather, ale wyszedłbym do niego ze złymi zamiarami, próbując go skrzywdzić. Jestem dobrze przygotowanym sportowcem, który nie niknie w takiej konfrontacji. Nie zamierzam przegrywać w ósmej, dziewiątej rundzie dziewiątej (jak McGregor). Będę tam przez całą noc. Chcę wziąć udział w największych, najcięższych, najtrudniejszych, najtrudniejszych walkach, jakie tylko mogę stoczyć, a także otrzymać za nie odpowiednią zapłatę jako wynagrodzenie za swoje umiejętności".


Na chwilę obecną pojedynek Jorge Masvidala z Floydem Mayweatherem w boksie wydaje się mało prawdopodobny, ale skoro jedna taka walka już się odbyła, to kto wie…



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Naprawde uwazacie, ze boks Conota bylby az tak nadrzedny wzgledem boksu Masvidala? Jak dla mnie to Masvidal pokazal ze jest kompletny w stojce - ma bardzo dobry boks, swietne kopniecia, do tego jest atletyczny IMHO moglby pojechac Conora, na pewno byloby ciekawie

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mnie się wydaje, że Masvidal stanowiłby duże zagrożenie dla McGregora. Masvidal potrafi boksować, więc Conor nie wyróżniałby się na tym tle, a poza tym, jak to się teraz młodzieżowo mówi - umie dobrze w grappling czy jakoś tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem czy ktoś tu pisał że boks Conora > Masvidal. Jak dla mnie to Masvidal go niszczy dzięki swojej szczęce i kondycji

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabit Magomedsharipov chce walki o pas, ale wymienił również nazwiska innych potencjalnych rywali

Następny temat

Weili Zhang vs Joanna Jędrzejczyk nieoficjalnie w planach na początku 2020 roku

WHEY premium