SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest tego tyle że nie wiem co kupić..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
Po prostu chodzi o to ze masz tyle zajec wymagajace co gorsza wysilku fizycznego ... ze to norma ze na silce nie ma zadnych efektow :)

No chyba ze dziennie spisz 12+ h chociaz watpie zeby to cos dalo ;)

Co do treningu silowego 7 razy w tygodniu to proponuje chociaz zerknac do atlasu cwiczen (podwieszony temat w dziale trening) sa tam ogolne zapisy ale pomagaja a najbardziej w tym wypadku, odstepy czasowe miedzy treningami psozczegolnych partii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
A wiesz czemu czujesz ze stoisz w miejscu a nawet sie cofasz? Bo jestes przetrenowany, za malo regeneracji!

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
tak zgadzam sie ze mam za malo regeneracji i niestety teraz mam sesje wiec spie po 6 h ale normalnie<poza sesja:)> conajmniej 4 razy w tygodniu spie po 10 godzin posilkow dokladnie nie rozpisze poniewaz nie mam jakiejs okreslonej diety nie mniej jednak jem bardzo duzo i zawsze jak mam na to ochote jem raczej zdrowo duzo jogurtow ,mleka , orzechow , produktow sojowych, piersi z kurczaka<conajmniej 2 razy w tyg>,duzo pije po treningach okolo 1,5litra wody +jakies 3l w ciagu dnia ,codziennie jem owoce<kazdego dnia inne raz kilka jablek nastepnego dnia kiwi,nastepnego pomarancze itd.>,na kolacje zwykle 2 bulki z miodem ,serem zoltym lub z szynka
troche takie dziwne rozpisanie ale ja nie potrafie rozpisac kalorycznie i na zawartosci pozatym ograniczac sie nie musze do podstawowego zywienia moge wiec spokojnie dodac cos co polecicie a po dodaniu nowych produktow postaram sie spisywac co zjadlem w ciagu tygodnia i rozpisac kalorycznie


Zmieniony przez - BYKU17 w dniu 2007-01-31 15:40:27

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Może inaczej. Wiesz, to, że nie masz zakwasów nie zmienia faktu, że sztuki walk to tak jakby bardzo intensywne aeroby więc konsekwentnie nasz organizm intensywnie spala kalorie.
Ja zaproponowałbym Ci coś takiego - gdy masz w danym dniu sztuki walk to nie katuj się już absolutnie siłownią. Zrób najwyżej brzuszki + rozciąganie.
W środę i sobotę/niedzielę (zależy jak Ci wypadnie) dawaj siłownię. Będzie ona w tym wypadku dwa razy w tygodniu. Nie wiem, może mógłbyś robić wtedy dwa razy w tygodniu Full Body Workout.
Myślę, że jeśli nie chcesz z niczego rezygnować to będzie to lepsze (choć pewnie nie najlepsze)rozwiązanie niż katowanie się codziennie i SW i siłownią. Do tego oczywiście odżywianie musi sprostać wysiłkowi.

Niech jeszcze inni napiszą co myślą o tym pomyśle.

Zmieniony przez - Chong Li w dniu 2007-01-31 16:05:03

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
podziwiam Cie, ze wytrzymujesz...
Uloz sobie diete adekwatna do wysilku, ewentualne braki uzupelnij odzywkami, bo dwie bulki z miodem na kolacje to...
a z supli napewno moga byc:
zestaw witamin i mineralow,
antykataboliki: glutamina, bcaa...
zma
omega 3

pozdro

Mierz wysoko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
kasowo jestem ograniczony moge wybrac jedna rzecz moze zma?do tego biore kompleks witamin i mineralow

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
Jak dla mnie zma jest strata pieniedzy oczywiście nie apteczne :] ja bym tobie proponował taurynke.. tania i zapobiega spadkowi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
czemu zapobiega bo nie rozumiem?
spadkowi na giełdzie?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
ZMA jest przeciez do lepszej regeneracji?

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
jesli przeczyta to ktos kto bral zma to prosze o opinie zeby bylo jasne czy warto
mam tez pytanie czy rozpisac posilki tutaj czy juz lepiej w odzywianiu?

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o porade

Następny temat

Cytrynian a monohydrat

WHEY premium