SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest sprawa.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Kumpel(29lat) rozwalił sie bryką , wyszedł ze szpitala i jakiś miesiąc jest już w domu. Schudł i ma problemy ze stawem biodrowym poprosił mnie o rade jak by to zaleczyć i nabrać spowrotem utraconą mase. Pomyślałem o nandrolonie w dawce 100mg(dd ale może by wymienić na superka?) na tydzień ale jeżeli macie inne propozycje to piszcie. Oczywiście dostał leki od lekarza ale generalnie już go olali.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
niech zacznie porządnie jeść a nie po wypadku anaboliki

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
dawka terapeutyczna nandrolonu wynosi ok. 50mg / 3 tyg, IMO 100mg/ew w przypadku kolegi w ogóle mija się z celem.
Polecam: http://www.warman.com.pl/~osteo/organon.html 

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Niech zainwestuje w odzywki i zarcie dla rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
jestem tego samego zdania co Wy Najważniejszą sprawą jest staw biodrowy , wiem że są preparaty z glukozaminą bo sam je stosuje od lat ale On sie już zdecydował .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Nie namawiam ale troche deki napewno mu pomoze w tym ze poprawi alastycznosc stawu biorowego 100mg lub 50mg w tyg wystarcza nie wspominam o HGH bo to juz bajka jesli chodzi o wyleczenie. Mam kolege kix boxera ktory biorac HGH wyleczyl bardzo szybko kolano. Nie zapomnij o glukozaminie i kolagenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

Clenbuterol+Taurine !

WHEY premium