SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest problem , nie ma pomysłu na rozwiązanie:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2171
Witam forumowiczów:) Moja prośba jest następująca: to będzie tak , najpierw chciałem się masować i mam już na to FBW ( bez diety , 10 wskazówek żywieniowych) i ćwiczę ale tutaj jest problem następujący , nie chodzi o to , że nie widać przyrostów lecz po prostu rozumiejąc pojęcie masa widzi mi się , iż będę tył na całym ciele a tego bym nie chciał. W tym momencie pojawia się moje pytanie a mianowicie: jak zrobić tak by moje nogi i tyłek nie tyły a żeby od pasa w górę się móc masować z widocznymi efektami??? Proszę nie kasować wątku ( 2 wcześniejsze zostały skasowane) . Z góry dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
nie da się tyć tylko od pasa w górę. Niestety przy diecie masowej trochę tłuszczyku przybędzie w różnych partiach ciała.m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2171
a jakiś trening zapobiegawczy na nogi????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
nie chcesz miec umiesnionych nog?

Rob wiecej powtorzen(18-15) ,duzo masy nie nabiora Tylko bardziej definicja miesni tutaj bedzie widoczna niz masa..

Zmieniony przez - Thats_Nice w dniu 2009-10-05 20:51:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2171
Chcę ale i również chcę wchodzić w swoje terazniejsze spodnie i mieć w przyszłości barki wyjechane poza uda jak jakiś robot:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta po analizie podwieszonych postów-nadal do oceny

Następny temat

problem z pośladkiem

WHEY premium