SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest ektomorfikiem czy endomorfikiem?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem z określeniem mojej budowy,i ćwiczeń które powinienem wykonywać.Mam 15 lat,około 178,179 cm wzrostu,jak byłem mały to byłem strasznie kościsty,i chudy,ale przez ostatnie lata się trochę zaniedbałem.Tłuszcz odkłada mi się na brzuchu głównie,waże 70 kg a mimo to widać mi żebra,tylko brzuch mam taki gruby...Co robić?Chudnąć,czy ćwiczyć?Jak ćwiczyć?Jestem ekto czy endo?Dacie jakieś wskazówki?Bo odkąd spojrzałem w listro to się przeraziłem,i powiedziałem sobie,że muszę coś ze sobą zrobić.Tutaj moje zdjęcie http://www.fotosik.pl/zdjecie/4f44b868b6bc6aa8 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
już to zdjęcie widziałem, chudy jesteś, buduj masę, tylko było pytanie o szeroką miednicę
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Problem w tym,że z tego tłuszczu na brzuchu jak sobie usiądę mogę zrobić głęboką szufladę,a na górze jestem chudy,najgorszy typ sylwetki jaki istnieje,jest jakieś rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
każdy tak ma że jak siądzie to się ta skóra gdzieś musi pomieścić i wypycha ją przepona w przód. Rozwiązanie zacząć trenować i ogarnąć odżywianie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

surowce naturalne

Następny temat

Trening FBW

WHEY premium