SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jelita

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Witam!

Mam nijaki problem z układem trawiennym.

Objawy:
- Gazy (dosyć sporo dziennie: bezzapachowe oraz zapachowe).
- Bulgotanie/burczenie w brzuchu.
- Oddaje stolec, jednakże po jakichś dwóch godzinach lub krócej musze oddać ponownie. Stolec oddaje od jednego do trzech razy dziennie.

W stolcu nie zauważyłem krwi, ropy, śluzu. Kolor - brąz. Nie jest to żadne rozwolnienie. Przeważnie w dwóch dużych kawałkach oraz kilku mniejszych.


Czynniki:
- Oddychanie ustami podczas snu,
- Picie podczas jedzenia,
- Dieta to głw: kurczaki, chleb sojowy/grachany, banany, ryba w sosie pomidorowym, ziemniaki, jogurt, płatki, pomidor, szynka, salami, ogórki, miód, batony snickers, ryż, zupy, jajka, makaron.
- Nie biore odżywek, nie pije alkoholu oraz nie pale papierosów. Nie zażywam lekarstw.
- Wysiłek fizyczny: siłownia, biegi.
- W ostatnim czasie musiałem wstrzymywać wydalanie stolca, bo nie było gdzie "zrobić". Trwało to przez dwa tygodnie do 6h dziennie.


Jakoś w Maju miałem problemy ponieważ jadłem mleko w proszku + biały ser. A mój organizm nie bardzo toleruje laktoze. Czy to jeszcze trwa regeneracja jelit ? (tak twierdzi pracownik szpitala).

Ja sam uważam, że to być może jakieś pasożyty. W przyszłym tygodniu robie właśnie badania w tym kierunku.

Jeszcze jedna informacja. Na początku roku robiłem badania krwi.Wszystko było bardzo dobrze!


I prosiłbym o podejście jasno do sytuacji. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Można podejrzewać, że przyczyną jest jakiś składnik pożywienia...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
A możliwe jest, że to jeszcze po tym "zatruciu" laktozą ?

bo ja co prawda to przesadziłem z tym mlekiem w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Mało prawdopodobne ale nie można wykluczyć.
Dodatkowe badania być może coś wyjaśnią.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Ale nie jest to nic poważnego. Typu rak, zaplenie jelita itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Trochę za wcześnie na to

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
; ) ale że jak niby za wcześnie


sorry za spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Krzykacz, nie masz racji(nie moje podwórko, wiec nie napisze, ze pjerdolisz).

Jakkolwiek wiek jest głównym czynnikiem - zaraz po uwarunkowaniach genetycznych i środowiskowych - podnoszącym ryzyko chorób nowotworowych ukladu pokarmowego, tak stwierdzenie "Trochę za wcześnie na to " jest zwyczajnie niemadre.

Odnośnie problemu, to najbardziej prawdopodobną przyczyną jest nadmiar węglowodanów, szczególnie tych pochodzących z wysokoprzetworzonych źródeł w diecie, jeśli ją podczyścisz, to powinien zniknąć.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Czyli że naprzykład jakie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Zgadza się to co piszesz, ale nie przesadzajmy, że młody gość co ma drobny problem na kiblu ma mieć od razu nowotwór tego odcinka
Bez przesady.

Znam teorię więc nie ma co uogólniać i od razu podciągać pod najgorsze rzeczy kiedy za przyczynę stanu odpowiedzialny jest pewnie jakiś szczegół.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
A może grzyby?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pod łopatką

Następny temat

Wysoka temperatura, wilgotnosc itd. skutki uboczne?

WHEY premium