SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jelfa! oma, teść, metka...?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
Witam, mom pytanie co do firmy "Jelfa" a dokładnie takie ptrodukty jak:

***Polski metanabol,
***Omadren,
***Testosteron prologatum...

Czy te koksy jeszcze mozna w aptece spotkać? Poniewasz załatwiam od kolegi z okolic Kielc do mnie na osiedle(sląsk) własnie recepty na te produkty, dokładnie chcą omke. I zastanawiam sie czy bedzie tez reszta produktów z "Jelfy" w aptekach... Moze miał ktoś stczność z taką nietypową sprawą i pomoże mi:)

ps. i czy wykup recepty z Świętokrzyskiego bedzi mozna zrealizować na Śląsku, bo słyszałem ze nie ze tam to bede musiał wykupić:)

heh pozdrawiam Ecik:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
u mnie jest w aptece ale jak zaszedlem do znajomej z wydrukowana przeze mnie recepta to powiedziala ze dzwoni po policje


hahahahahahahahahahahahahaha

Dobre;] heh jo beda mioł prawdziwe recepty wiec niebedzie raczej problemu;] Bardzo sie uśmiałem z tego dzieki:)


Skoro tak mówicie ze bedzeie to ja niebiore do siebie nic tylko dala kumpli a w połowie stycznia jazda z nitrobolonemII(700g) i niteroprogenem(1500g) jeeahh:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
można realizowac wszedzie, w aptekach tez ostatnio tego nie ma

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
nieno bo chodzi mi też oto ze bym sobie taką recepte wzioł np na tescia i bym to wykozystał za jakieś czas np 2/3lata ino niewiem tez jak z waznoscią bo narazie wole na suplach jechać bo mam nitrobolon i nitroprogen nowy plan dieta;] i jade od nowego roku ostro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
to pomyślisz o tym za 2 albo 3 lata. teraz sie nie przejmuj

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
nieno czemu? skoro jestem zasiebie pewny ze tego niewezne, bo potem to róznie bywa moze wogóle niebyć teścia nawet w aptekach słyszołek ze teraz są resztki, a przy okazji moge sobie kupić tescia bo kumple(wyższa półka, nieto co ja;F) biorą dla siebie ome, chodzi mi własnie oto czy tego niebtraknie jak najda czasy na bycie wielkim:P heh;]

Ale dzieki za szczerość:) poniewasz wiem ze branie soku w tym wieku to niewypał... (Ale wole interesować sie dopingiem, poniewasz gdy przyjdą na to czasy! To zeby niezadawać głupich pytań typu: mete z naposimem;] hahaha)
pozdro ecik:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
to zostan na czytaniu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
te ale wy jestescie ;/ pytam sie bo to dla kumpli ;/ a takiem tandetnym postem nic nowego nieobjasniesz;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
gubisz sie najpierw ze dla siebie ale na zas potem ze dla kumpli ustal jedna wersje i wroc

A co do w/w srodkow - uwazaj bo ostatnio cos sie przylozyli do scigania recek i koksow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
no to juz jest jakaś wypowiedz:) dzieki

przeczyjaj pierwszy post tam pisze ze niedlamnie:) Ale pomyslalem ze ja sobie moge zakupić coś gdyż uważam prologatum za chyba jeden z lepszych tesci, a jak go zabraknie u dilów(za jakieś 2/3lata) to poprostu dobrze bedzie mieć swój pewniak z apteki jak przyjdzie czas na mnie... Poniewasz teraz jest jeszcze zawcześnie i pozatym mam pare puszek koksu dla niezaawansowanych:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
a jak go zabraknie u dilów(za jakieś 2/3lata)

jak jeszcze unich jest wogóle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
jeśli nie będzie testa z jelfy to muszą załatwić jakiś substytut. wiec na bewno za 2 3 a nawet 5 lat bedzie w aptekach

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tritren+halo+wins+prop?

Następny temat

Deca + Sustanon + Metanabol

WHEY premium