SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeden garnek - dwa produkty

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Witam
Pytanko od amatora
Czy mogę ugotować w jednym garnku kaszę gryczaną + ryż brązowy? Albo kaszę jaglaną + ryż basmati ? Itp ?
Nie chcę inwestować 200-300 zł w garnek z przedziałkami.
Pozdrawi!m

Ps. Albo co się stanie jak ugotuję warzywa jednocześnie z ryżem w jednym garnku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Nic się nie stanie,jedynie kolory mogą się pozmieniać, no i smaki przejdą z jednego na drugie. sam nie raz tak robię, a właściwie robiłem bo od nie dawna stałem się posiadaczem garnków do gotowania na parze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68532
Ryże i kasze nawet celowo gotuje się z warzywami, mięsem, ziołami, dodatkiem smacznego tłuszczu , bulionu - aby przesiąkły smakiem, wchłonęły w siebie soki z innych produktów - na przykład risotto albo gołąbki... Później nie trzeba się męczyć z suchym i niesmacznym jedzeniem. Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Dzięki :)
Potwierdzam macie rację, wyszło bardzo dobre Dziieki !
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak -PILNE-ugotować rosół z mięsa ?

Następny temat

który BLENDER jest godny polecenia ? czy jak to się tam nazywa

WHEY premium