SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jarosław Kawka - Sezon Wiosna 2013

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
wczorajszy trening...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
8 tygodni do głównych zawodów...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
wrzucę jeszcze dół pleców,najbardziej miarodajne zdjęcie odnośnie stanu odtłuszczenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Dodajcie trochę węgli, bo mięśnie się palą. Jest chyba mniejszy niż na wcześniejszych zdjęciach, a poziom otłuszczenia podobny

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
Spompowany,w kulturystyce tak juz jest,że z tygodnia na tydzień zawodnik się robi coraz mniejszy...a twoja wypowiedz,że według Ciebie spalił mięśnie a tłuszczu ma tyle samo, świadczy o tym,że w ogóle się nie znasz na tym sporcie...zaproponuj ile mam mu dołożyć tych węgli i kiedy,zobacz na poprzednich stronach rozpiskę jego diety i ułóż coś...a jak byś się znał chociaż trochę,to widziałbyś po tych zdjęciach,że tłuszczu Jarek prawie nie ma,a w organiźmie jest dużo wody,którą pozbędzie się dopiero przed zawodami...właśnie ta woda pomaga utrzymać mu mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 143 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1532
Powiem wręcz że jak na 8tyg.przed zawodami to aż za dora forma
Widać że ciężko chłopak pracuje.Klata poprążkowana niesamowicie
Jak do tego pracujecie jeszcze nad pozowaniem i nie bedzie amatorszczyzny z brązerem to chłopak pozamiata na scenie.
trrzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Nie zarzucaj mi prosze braku wiedzy, nie obraziłem Cię i tego samego oczekuje z Twojej strony w stosunku do mnie. 8 tygodni przed zawodami i już jest bardzo niski poziom tłuszczu, jeśli uda mu się przetrzymać formę to gratuluję. Sam nigdy nie przygotowywałem zawodników, ale z racji tego, że studiuje medycyne, wiem jak duze obciążenia może ponosić jego organizm. Zatem pozostaje mi życzyć Tobie i Twojemu podpiecznemu ZDROWIA i sukcesow :)

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
Sorki Spompowany,może źle to ująłem co chciałem napisać...na pewno wszystko idzie w takim kierunku,żeby zachować jak najwięcej mięsa,a węgli nie mogę zwiększyć bo już idą optymalnie tak,żeby palić fat i żeby nie podlewało...ze zdrowiem masz rację,ale Jarka traktuję jak samego siebie,a sobie krzywdy bym nie zrobił...jest dla mnie jak młodszy brat
pozdrawiam wszystkich śledzących przygotowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólnopolskie Mistrzostwa KiF w Żorach 2013

Następny temat

Trenuj z Mistrzem-Adam Adamski i Userzy pakują Klatke i Triceps

WHEY premium