SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakis judoka z Lublina??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja tam trenowalem za gowniarza ostrego, 2-3 klasa podst

Teraz sobi smigam na BJJcie, ale z ciekawosic tak pytamMoglbym kiedys do Was wpasc i powalczyc w parterze, no tez mlody Bialowas to raczej tak srednio lubiany chyba nie ?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
Nie wiem z jakiej strony ty go znals ale dla mnie jest spoko fajny koles mi fajnie sie z nim raczej dogaduje .......a tak wogóle to ja mam słaby bardzo parter jak dla mnie chcialbym sie podszkolić w parterze jak myslisz .... mam 15 lat dobry pomysl czasami a moze w wakacje BJJ a tobie jak sie podoba jak tam jest jakie roczniki jacy sa kolesie i w jakim wieku i takie tam ....??????????

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No sa 15tki, proste ze sa, parteru szybko sie czlowiek uczy, nie chce byc tu zarozumialy, ale ja po kilku misiasach( 3-4) robilem na ziemi dobrych judokow, w stojce nic im nie moglem zrobicAle jak juz mnie rzucili to ja dyktowalem warunki, takze wpadaj, poprawisz parter zaskoczysz kolegow na sekcji nowymi sztuczkami.ZapraszamA mozna do Was wpasc tak nie zobowiazujaco? Zobaczyc jak jest?Ile placicie za treningi?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Bargeld ty chodzisz moze na ta sekcje KULu??Tam chodza tylko studenci czy mlodsi tez sie zdarzaja??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Zapraszam na sekcje Akademicka UMCS, od pazdziernika bede uczeszczal.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
No bardzo chetnie bym przyszedl na trningi BJJ dardzo to by mi sie przydalo ale mysle ze problem bylby z dojazdami nie mialbym z kim raczej albo bym sie dygal osiedli i chuliganów <lol2> a ile jest osób ze swidnika np. w moim wieku i wogóle..... nie wim czy mozna wpasc o tak do nas ale chyba tak czemu nie musialbys sie go zapytac powiem ci szczerze ze nie wim a tez nie wiem co na to by trener jakby zareagowal (@#%^&HY%$#@!*&) moze ze chce sie przeniesc ale nie o to chodzi nie...... a do tych treningow na UMCS to co to za styl walkibo moj brejdak chce tam isc po liceum i cos trenowac .....POZDRO wielkie dzieki !!!

P.S. ... moze bysmy pogadali czasami na gg na takie tematy bo nie chce mi sie czekac czasem dlugo na odpowiedź wiesz i takie tam ...no ale oczywiscie jak chcesz jak nie to nie nie nalegam LUZ ....JOŁ :D :D :D :D

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
,,a tez nie wiem co na to by trener jakby zareagowal (@#%^&HY%$#@!*&) moze ze chce sie przeniesc ale nie o to chodzi nie......''

A co do tej wypowiedz to mialem na mysli reakcje trenera ...sory za pomylke )))...!!!

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
Ale ja nie moge nie dopisalem ze na temat mojej checi na temat treningów BJJ ........ SORY BARDZO ........ nie moge no ale ja mam pamiec >>>>: ((((

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 211
A jakie sa tam style na UMcsie bo mi strona nie wwchodzi...??WLasnie nie wiadomo jak jest na tej sekcji kulu judo czy z innych uniwerkow moga chodzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 211
Wie ktos może gdzie jest jakas sekcja dla pocztkujących chodzi mi o judo ?BO ja juz sie tak zapisuje z rok na cos tylko zawsze jak sie juz ustawimy na jakis konkret z koleszkami to im sie nie podba wiec musze sam sobie cos znalezc....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vale tudo a siłownia?

Następny temat

ochraniacz na szczęke

WHEY premium