SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie wyniki po knocKOut ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7370
Mam zamiar zakupić 2x KO ponieważ czytajoc wasze posty stwierdziłem ze jest to świetny środek lecz chcąc sie utwierdzić w przekonaniu chciał bym aby ktos umiescił tu wyniki jakie osiągnoł po KO np: przyrost w obw. bicepsów, wzrost siły w wyciskaniu, wzrost wagi itp. z góry wielkie dzięki

"everything or nothing"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koncze crevolution (jestem zadowolony, acz bez fajerwerkow z racji ze to redukcja). zastanowie sie czy zaczac KO na podtrzymanie w wakacje, czy zrobic przerwe i od wrzesnia rikitiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
wczoraj spotkalem kumpla ktory jest w czwartym tygodniu na KO.Powiedzial,ze dla niego KO to rewelacja...Bardzo jest zadowolony z cyklu ;o) i czuje sie jak na koksie;o)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7370
nrw jeżeli czuje sie jak na koxie to napewno czuje sie zaje...... jeśli możesz to zapytaj kolekę jakie miał przyrosty bym był bardzo wdzięczny. Jestem ciekaw co leprze CR czy KO. trzeba by przetestowac ale to wszystko po wakacjach. Om nie rozumiem dlaczego takie suple chcesz stosowac w okresie wakacji polecił bym gainer+hmb+amino Pozdro

"everything or nothing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
P_rzemek18 dowiem sie za pare dni jakie moj kumpel mial przyrosty pamietam mowil,ze waga poszla mu na 94 kg.

KO ze skladu napewno jest lepsze od Crevo ale najlepiej byloby sprobowac jednego i drugiego.Od wrzesnia planuje cykl na 2 puszkach KO a pozniej po paru tygodniach przerwy wchodze na Crevo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7370
Czekam na wyniki, i rzycze dużych przyrostów POZDRO

"everything or nothing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Mojemu kumplowi poszlo dokladnie 4 kg miecha a sila 10 do przodu na klatke.
Mowil rowniez ,ze miesnie ma caly czas spompowane nawet jak nie cwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
wszyscy piszą .. jakie to nie jest wspaniałe KO ...
a mało kto sie efektem chwali :>
troche to dziwne

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
nikt sie nie chwali bo niedawno jest na rynku i jeszcze nie jest dobrze przetestowany. pomysl zanim cos napiszesz. a wszyscy sa pod wrazeniem bo sklad jest b.dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aneta F. pozytywnie sie wypowiadała
ponoc poprawila wyniki po zejsciu z nitrobolonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
Aneta F. jest sponsorowana przez Olimp

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia Mariusza Strzelińskiego

Następny temat

Problem ze sklepem internetowym

WHEY premium