SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Cala zime cwiczylem na mase i to z dobrym skutkiem waze 87 kg, ale jestem tez bardzo obtluszczony od maja zaczynam jechac na rzezbe i mam takie pytanie prosze o jakas propozycje sumpli na spalanie tluszczu tylko i wylacznie! bo masy nie chce stracic tylko sam tluszcz spalic! Z gory dzieki

P.S myslalem nad HMB ale sam juz nie wiem czy dziala czy nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
hehehe po pierwsze nie da się redukować tłuszczu porządnie i utrzymac te same mięcho, chyba że nma dobrych farmaceutykach. o Diete zadbaj, aeroby i jesli nie chcesz stracic tyle miecha mozesz wziasc BCAA, glutamine. HMB działa ale przy dluzszym stosowaniu a samow sobie nie spala tluszczu. Lecz jako antykatabolik mozesz stosowac.

Zmieniony przez - IboK w dniu 2006-04-16 18:58:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli bcaa glutamine i hmb ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM + HMB + TAURYNA

Następny temat

hmb+redline+tse+arginina+białko+bcaa

WHEY premium