SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
czemu nie kupił byś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
bo majac 150g białka zapotrzebowania dziennie wolal bym jesc piersi po 100g 5 razy dziennie do tego jakies jajko czy ryba i juz jest 150g białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
ba ale dietę to ja sam nie wiem czy ułożę sobie trochę kłoptu jest z tym i wszystko wyliczać :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
Dlatego powinienes zajrzec do dzialu odzywianie, poczytac posty podwieszone, 1h i juz wszystko umiesz lacznie z zrobioną dietą. Jesli chcesz profesionalnie podejsc do tego to musisz wyliczać, chyba ze jestes juz bardzo zaawansowany i widzisz kalorycznosc posilkow w oczach ;p. Bez wyzeczeń i bólu niema efektów. Wiele młodych osob siega w tym momencie po kox, bo nierosną na obiadkach mamy i to jest blad, bo najczesciej problem jest w diecie

Zmieniony przez - syrius18 w dniu 2008-12-26 16:48:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
to dietę trzeba mieć zrobioną czy można tak jeść jak się chce no wiesz to ryżu tu to to tamto takie rzeczy białkowe i tam kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
Jak jestes bardzo zaawansowany i znasz swoj organizm to tak, z tego co widze to na twoim poziomie musisz niestety wyliczać i odwazać dane produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
to jak każdy produkt mam zważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4611
A jak sie wazy produkty wg ciebie? Waga elektroniczna gramowa, stawiasz miseczke naprzykład, tarujesz na 0, wrzucasz produkt odwazasz potrzebną ilosc, wsypujesz do garka gotujesz i git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
to jak na moją wagę ile mam np. wrzucać bo nie mam o tym wogule pojęcia to np.ile musze na moja wage kalori wyliczyć??? waże 68kg i mierze 168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dział odżywianie. Posty podwieszone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SNI Pro Mass ?

Następny temat

Gainer mocarny

WHEY premium