SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki jest sens startowania w trójboju sprzętowym ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 425
Jaki jest sens startowania w trójboju sprzętowym ? Pytam serio ma to jakieś korzyści zdrowotne mniejsze ryzyko kontuzji czy co ?. np: w IPF 120+kg Williams Ray przysiadł RAW 426.0kg co jest niesamowitym wynikiem to w jakim celu jeszcze zakładać sprzęt i siadać więcej ? Słyszałem, że to nie działa tak, że kto założy, to automatycznie weźmie więcej, tylko trzeba się tego nauczyć, ale po co ? To jak skok w dal mając jakieś buty na sprężynach lub coś w tym rodzaju, nie pisze tego w celu obrażania kogokolwiek, ale porównując przykładową kategorię to, jaki jest sens trójboju sprzętowego ? Czy to, co wyprawiają zawodnicy w IPF RAW to mało ?
Total RAW
-83kg Gibbs Brett 800.5
-93kg Wierzbicki Krzysztof 847.5

Total w sprzęcie
-83kg Bakkelund Kjell 942.5kg
-93kg Bilyi Sergii 1022.5kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Zgadza się nie potrafiłem wykorzystać sprzętu, potem startowałem tylko bez koszulki a kiedyś mało było tego typu imprez. Głównie integracyjne albo o niskiej randze, nie mogłem też się bardziej zaangażować. Teraz mam więcej czasu no i podobno w moim wieku jakiś kryzys mi grozi czy coś ;p 8 ciężkich tygodni za mną ciężary w górę i wreszcie koniec diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Można polemizować, RAW dopiero wchodzi, to nie tylko chodzi i jak największe wyniki , ale także o biznes.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Tak naprawdę to jest jakby osobna dyscyplina,albo raczej na innych zasadach...

Np. w wyciskaniu w sprzęcie jest wielu zawodników z kontuzjami,których używając koszulkę tak się nie odczuwa.

Tak jak napisał Grzegorz kasa na sprzęcie też robi swoje,i sponsorzy to bardzo często firmy produkujące kaftany do ciągów,siadów oraz koszulki do wyciskania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tak, jak napisał WZOREK start w sprzęcie (koszula) chroni częściowo stawy barkowe przed kontuzją lub znam zawodników, którzy narzekają na stawy barkowe, ale w koszuli lepiej im się wyciska niż RAW.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
gregorterm
Tak, jak napisał WZOREK start w sprzęcie (koszula) chroni częściowo stawy barkowe przed kontuzją lub znam zawodników, którzy narzekają na stawy barkowe, ale w koszuli lepiej im się wyciska niż RAW.


Mnie prawdopodobnie już nie długo pozostanie tylko start EQ.....własnie z powodu całkowitego zerwania mięśnia nadgrzebieniowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
W Z O R EK może już czas o pomyśleniu o emeryturze.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
gregorterm
W Z O R EK może już czas o pomyśleniu o emeryturze.


Jaja sobie robisz ?
Przecież Ty jesteś starszy a dalej startujesz poza tym emerytura jest od 65 lat.....he,he,he












Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2016-03-10 20:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
W Z O R EK
gregorterm
W Z O R EK może już czas o pomyśleniu o emeryturze.


Jaja sobie robisz ?
Przecież Ty jesteś starszy a dalej startujesz poza tym emerytura jest od 65 lat.....he,he,he
Emerytura od 67 hehehehe












Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2016-03-10 20:37:56

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Może być i od 75-ciu , ja i tak nie pójdę nigdy...he,he,he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dla mnie osobiscie nie ma to zadnego sensu robic start w sprzecie. Startowalem w i bez , takze mam porownanie.
Co bezpieczenstwa - to mi akurat koszulka kiedys urwala caly przycze tircepsu co rzecz jasna skonczylo sie operacja i bardzo pokrzyzowalo mi kariere.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tak wiec są zwolennicy i przeciwnicy używania sprzętu.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blaine Sumner - przysiad 500 kg

Następny temat

XVII Mistrzostwa Brwinowa w wyciskaniu sztangi leżąc

WHEY premium