SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gryf do domowego użytkowania?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58
Witam, tak jak w temacie jaki gryf bylby lepszy do domowego uzytku ? Prosty czy lamany ? Laweczki do prostego niestety nie mam.. A bez laweczki to wydawaloby sie ze lamany bedzie sie spisywal lepiej. Czy moze sie myle ?
Taki bylby calkiem ok ? http://allegro.pl/item417366956_gryf_lamany_max_stayer_120cm_zacisk_klamrowy.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jeśli nie masz ławeczki możew byc taki, ale jeśli ławke zamierzasz sobie sprawic to oczywiście prosty łąmany też się zawsze przyda.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Prosty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy

Następny temat

95 kg w 7 miesięcy przy wadze 76 czy dobrze ?

Wiecej