SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer wybrać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
"jeśli jesz sporo i jeszcze zarzucisz gainer to tylko się zalejesz" watpie ze sie zaleje bo jak podalem wczesniej mam 179 a waze tylko 65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
No skoro piszesz, że jesz sporo, a jesteś chudy to raczej nie jesz dużo możesz na pisać mniej więcej jak wygląda twój posiłek przez cały dzień? jeżdżenie na rowerze i graniem w piłkę nie zrobisz rąk i barków i nie wiem ile razy w tygodniu się się podciągasz w jaki sposób ile seri po prostu mówie tu o tym, że gainer to strata kasy bo zamiast tego możesz po prostu coś zjeść zdrowszego.



Zmieniony przez - bartek229 w dniu 2017-05-22 21:48:45

Zmieniony przez - bartek229 w dniu 2017-05-22 21:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
nie napisałem że jem sporo tylko jem do pełna tyle ile mi wystarcza bo nie da się przejadać, mój żołądek przyjmuje mało pokarmu na sniadanie jem zawsze kanapki z parowkami itp, do szkoly tez kanapki, obiad zupa i drugie danie (roznie bywa, jakieś mięsa kluski ziemniaki itp itd) wieczorem i w nocy kanapki, a wracając do ćwiczeń miałem na myśli że chciałbym przypakować ręce ale sa zbyt chude by zaczac cwiczyc hantlami moim znadniem, a rower i pilka nozna to moje hobby z ktorego nie zrezygnuje ale trace na wadze po takim wysilku


Zmieniony przez - maciek20001 w dniu 2017-05-22 21:55:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
i poprostu pomyslalem ze bialko keratyna czy gainer ktores z tych moze pomoc troche w masie i wtedy tez bym zaczal rece cwiczyc i moze by byly efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
Ciężko ocenić ale wydaje się, że jak na swoją wage to mało nie jesz no ale gainer to tylko taka porcja jak byś coś zjadł między czasie i nic więcej dla tego uważam, że to strata kasy co chodzi o ćwiczenia to wolne ciężary to naj lepszy sposób na rozbudowe masy mięśniowej, a jeśli jesteś chudy masz szybki metabolizm to ciężko będzie ci przybrać na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
Nie rozumiem takiego czegoś jak ręce za chude żeby ćwiczyć hantlami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
niestety tutaj brakuje podstaw.
suplementy nie zastapia bazy dietetycznej, wydasz niepotrzebnie kase tylko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
"Nie rozumiem takiego czegoś jak ręce za chude żeby ćwiczyć hantlami" nie moj problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
dobra widze ze malo rzeczy tu sie dowiem, dzieki do widzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
spoko.
czasem czlowiek musi uczyc sie na bledach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyłek Sosnowy Pinus massoniana HIT czy KIT

Następny temat

Bialko czy aminokwasy?

WHEY premium