SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki BF ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na papierze wyglada dosc poprawnie - co prawda nie jest to do konca to o czym myslalem - ale moze sie sprawdzi ...

zacznij test i dokladnie obserwuj swoje reakcje - zwiekszaj obciazenie stopniowo - i lepiej ustal przedzial powtorzen niz sztywna ilosc - zasada podwojnej progresji na poczatku swietnie sie sprawdza

powodzenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Dobrze więc dam 10-8
Będę pamiętał o progresji.
Jutro 1 poważne ważenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
daj prosze znac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Wczoraj analizowałem rozkład dnia i nie bede miał tyle czasu do wygospodarowania a żeby przygotowywać rano jedzenie.

Jeżeli zdecydował bym się na JEM/NIE JEM to można to śmiało zrobić na niskich węglach ? pisałeś w wątku J/NJ że ww głównie owoców i warzyw jak myślisz sprawdziło by się to w moim przypadku ???

I jeszcze jedno jaki trening byłby najbardziej optymalny / 2 razy partia tydzień ? jeżeli tak to jaka ilość serii i powtórzeń ?

Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. NIE widze potrzeby poza tuz przed zawodami dla niskich ww na JEM/NIE JEM
nizsze OK
ale niskie >> keto - nie widze ...

2. dla poczatkujacego kazda partia ciala 3 x w tygodniu jest dobrym kompromisem !

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2011-10-24 12:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Biniu myślałem że klasyczna dieta z posiłkami co 3h będzie optymalna jednak teraz widzę że optymalna będzie dla mnie dieta j/nj

Dzisiaj 1 dzień zobaczymy jak będzie, za 1 razem gdy próbowałem była katurga na treningach mało sił do treningu , ból głowy itp zobaczymy jak będzie.

Zastosuje fbw 3x week powtórzenia 10-8 z progresją ciężaru.
Przed 10g bcaa po białko do 30 minut zbilansowany posiłek.

Zmykam do szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie tylko dla Ciebie JEM / NIE JEM jest idealnym systemem jedzenia - choc jak od poczatku wspominm - nie jest ona dla kazdego ...

zdaj prosze raport z treningu (cos czuje ze moze jeszcze byc nieco przeladowany) - pozytywne (polaczone z zadowoleniem) zmecznie OK, ale to o czym piszesz nie zacheca do dalszej przygody z silownia ...

oby wiecej nie bylo tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Ku mojemu zaskoczeniu trening był rewelacyjny !
Przed treningiem duuuuża porcja bcaa i trening jak nigdy !
W ciągu dnia 0 uczucia głodu pomimo tego iż miałem zajęcia na basenie (szkoła) i musiałem zrobić 10 długości ok godziny 11.
Trening od 15 do 16 potem poszło białeczko z bananem a teraz właśnie smaży się kurczak do tego duża porcja makaronu i jemy !

Pierwszy dzień rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Właśnie a co sądzisz o aerobach w dnt ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pierwszy dzień rewelacja

czy podobna relacje - jak i dalsze pytania dotyczace JEM / NIE JEM
moglbys kierowac w odpowiednim watku ?

https://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_by_Biniu__oficjalny_watek_Q&A__Patrz_str_54_!-t761429.html

bedzie latwies osobom ktore szukaj informacji

Właśnie a co sądzisz o aerobach w dnt ???

jesli masz chwile
a intensywnosc ich nie bedzie przeszkadzala w silowni - jak najbardziej

jesli jednak ktorych z tych punktow nie jest do konca spelniony - skup sie na podstawach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Olimpu o NO preLoad.

Następny temat

praca w sklepie PBC w Warszawie

WHEY premium