SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka różnica w kreatynie "Olimp" a "Vitalmax"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ty sie zawsze zastanawiasz i zawsze doszukujesz podstępów i spisków czemu tego samego nie robisz z firmą którą tak polecasz?
Skoro szerokie grono ludzi brało kreatyna vitala miałe efkety jak po kazdej innej kreatynie i jakiś "skutków ubocznych" podejrzanie taniej kreatynie więc chyba jest ok co?
Pozatym son pisał swego czasy z kąd kreatyna pochodzi , dokładnie z tamtąd z kąd olimpowska. A czemu tańsza? bo cała oprawa firmy jest tańsza i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Szoho patrząc w ten sposób szybko dojdziemy do wniosku, że Vitalmax ma wszystko co najlepsze ale za to o połowe tańsze wychodzi więc na to, ze powinniśmy wszyscy biec jak jeden mąż i kupowac co tylko sie da z Vitala problem chyba tylko w tym, że nie tylko cena jest wykładnikiem jakości/abstrah**ąc od tego konkretnego przypadku choć mnie się obiło o uszy, że ta kreatyna jest gdzieś z Chin a nie od Degussy- choć mogę się mylić, zresztą szczerze mówiąc ja zawsze byłem sceptyczny w stosunku do rynku azjatyckiego, choćby to był Adidas, Puma, Nike to z azji jednak dla mnie nie jest to samo- jakoś nie mam zaufania, choć to może zbyt subiektywne odczucie, ale takie mam i dlatego pytam/ a o Olimpa nie pytam choćby dlatego, ze pytają o to ciągle inni/choć nie zawsze niestety w dobrej wierze/. pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Łahahahaha 80% towarów masz zChin
Łahahaha
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
teraz większość większych firm tych markowych przenoszą sie nagminie do chin z wiadomych przyczyn, a co do kreatyny vitala to sie mylisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Apokalipsa, w SdW widziałem reklamę kretki Olimpa 1300g za 99 zł (w sklepach netowych będzie pewnie tańsza).
Nie musiałem długo czekać pisząc niedawno żebyś nie przejechał się na swoich sądach że co tańsze to gorsze.
Teraz Olimp będzie chyba najtańszy z mikro.
Idąc Twoim tokiem rozumowania ta kreatyna będzie słabsza od Vitamaxa, Nutrendu, Pytona, Megabola i wielu innych.
Mam rację?
Czy na okoliczność obrony Olima wymyślisz jakąś nową teorię (że niby promocja, wyprzedają zapasy itp.)
Stawiam na opcję nr 2

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A poza tym widzę że masz problem i jak ktoś napisze coś dobrego na temat Vitalmaxa czy Treca to szukasz dziury w całym.
Dlaczego podważasz w takich tematach wypowiedzi forumowiczów którzy nie mają interesu w chwaleniu którejkolwiek z firm i zawsze wtrącasz jakieś ale, oparte tylko na teorii a nie na praktyce.
Wiadomo że nie brałeś nic Vitalmaxa czy Treca a zawsze jak chwalą odżywki tych firm osoby które je stosowały to Ty usiłujesz im wmówić że się mylą.
Forumowicz mówi :"brałem kreatynę Vitala i byłem z niej bardzo zadowolony" albo "brałem XXL Treca i było ok." a Ty wtedy się wtrącasz i mówisz, że to nie może być, bo to jest słabe, masz wątpliowści itp.
Mówisz tak, choć nic z tych firm nie brałeś i wmawiasz gościowi że ma złe odczucia, choć nawet nie wiesz jak wygląda.
Ten dział polega na tym żeby opisywać swoje doświadczenia z suplami a nie tylko wysnuwać teorie (często nie pokrywające się z praktyką) tak jak Ty to robisz.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2007
Jaaaaa, będzie kreatynka olimpa 1300g. Ehhh przydała by sie. Może ktoś wie kiedy będzie do kupienia (czy wogóle kiedykolwiek będzie) i czy mozna będzie ją kupiś w sklepie sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
DhavidheS już jest ta kreatyna i najszybciej dostaniesz ją u nas w naszym sklepie internetowym lub w sieci OLIMP SPORT NUTRITION CENTER np u Sonbatego.

olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja miałem dostawę, o ile dobrze pamiętam, w piątek. Zamówiłem tą kreatynę, ale jej nie dostałem.
Więc na razie szukaj gdzie indziej, ale u mnie oczywiście będzie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sonbaty nie wiem jaki masz cel w przekręcaniu moich wypowiedzi, ja pisałem, ze mam pewne wątpliwości względem tego a tego i chyba mogę je mieć jak i każdy, co do doświadczenia z tym a tym produktem to też nie do końca masz rację, pytam bo lubię wedzieć a ty niestety reagujesz dość emocjonalnie i nie wyjaśniasz moich wątpliwości ale je jeszcze pogłębiasz, co do Treca to zdanie mam właściwie ugruntowane a co do Vitalmaxa to narazie właśnie próbuje skonstatowac teorię/pochodzącą międzi innymi od ciebie/ z praktyką/nie tylko na własnym przykładzie bo to jest nie do końca miarodajne/, a poza tym znając już twoje reakcje lubię cie czasem wywoływać bo szczerze mówiąc liczę się naogół z twoim zdaniem/jako nielicznym z ekspertów/ a czym innym mógłbym to zrobić jak nie krytyką Vitalmaxa. pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade

Następny temat

mam pytanie:)

WHEY premium