SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka jest Wasza największa dawka orali.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
ENANA tak biles czy omke lebron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170933
gadam jakis czas temu z gosciem z silki dosc dobrze zrobionym co laduje itp.

pado mi no jakis testosteron taki w malych ampulkach, nie wiedzial za cholere jaki doszedlem do tego po chwili ze jakis enan bo mowil ze pisalo 250 i jakies literki za tym mowi ze co 4 dni szczela takze jeszcze ok

potem mi mowi ze mete jeszcze je tez nie wie jaka ale je ja zawsze 3x dziennie 1 tydz. 2tab, 2 tydz. 3tab, 3 tydz. 4 tab, 4 tydz. 5tab, 5 tydz. 4 tab. 6tydz. 3 tab. i jeszcze raz podkreslam dawka 3 razy dziennie

stycznosc 2 raz z koksem, pierwszym razem bil jak to mowil "jakis libol" cala amp e3d i "jakis testosteron"

pytam sie czy watroba mu nie siada od tej mety ten mi ze nie jest spoko jeszcze w weekendy pije z kumplami,

a rozpisal mu to jakies ziomek z bramki na jakims dicho ktory wszystkim tak radzi na silce

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
U mnie ziomek <to znaczy byly...bo juz ledwno poznawał mnie :)> ... jego cykl mial trwac 8 tyg ale przedluzyl go do 6 miesiacy .....
he smieszne ..jeszcze jest bo to jego mial byc pierwszy cykl ..
srodki jaki wybral omen i meta to na 8 tyg ,,, ale spodobalo mu sie i ciagnąl to az 6 miechow ..dodal jedynie sporadycznie deki i prolki kiedy chcial ..kiedy mial flote ...chlopak nie byl z miasta itp ... skutkami ubocznymy bylo .....postarzal sie okropnie,problemy ze spaniem i to powazne,ludzi nie poznawal i dola walil ze ***wo idzie mu wiec do pieca dokładal az do momentu kiedy juz naprawde zle sie dzialo z nim ..nie mogl prostych czynnosci wykonywac takich jak jazda na rowerze <na wsi popularna >: bo jak siadal na siadełko to pare minut i spadal z powodu bolu jader itp ... po tylu miesiacach jego skarby miedzy udami nie działay tak jak nalezy ...ble ....
A teraz jest szczurkiem 60kg

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
zaponialem wspomiec ... postanowil ze przez tydzien wejdzie na dawke mety 25 tab czyli 100mg :) ... oj widzialem, go ..wyejbany na oczach chodzil w szkole ..cisnienie sie bujałó w nim!

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ja biore 100mg antka ale pije soczek z grejpfruta i citrosept. To tez jest duzo, nie?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44135
nie

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
koleżka szamał 250 mg antka przez 5 tyg potem dowalił suste 2 gr week i ładnie mu na tym poszło.Tylko odblok z***ał zaraz po cyklu non stop grochy alko bo wakacje miał i wyglądał jak przed cyklempo wakacjach.Dawki są kwestią indywidualną,choć sam na pewno nie będe testował 100 mg metki dziennie.Jak szaleć z dawkami to iniekcyjnie tylko.A propo iniekcji widział ktoś z was ostatnio metke w strzałach?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
działa za***iście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile i jak HCG

Następny temat

Jakie igly?

WHEY premium